Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 grudnia. Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii
09/08/2018 - 13:25

Gmina Korzenna w żałobie. Strażacy i wójt odwołali zabawy taneczne

W najbliższy weekend w gminie Korzenna miały się odbyć liczne imprezy. Z powodu tragedii, która dotknęła rodzinę z Lipnicy Wielkiej, strażacy i wójt Leszek Skowron odwołali zabawy taneczne.

Mieszkańcy gminy Korzenna są wstrząśnięci tragicznym wypadkiem, do którego doszło w Łęce. Cysterna staranowała trzy samochody. Niestety w karambolu zginęła rodzina z Lipnicy Wielkiej, a 19-letni mężczyzna wciąż walczy o życie w krakowskim szpitalu.

Zobacz też Wypadek w Łęce. W miejscu tragedii płoną znicze, a samochody zwalniają [WIDEO]

W sobotę w Lipnicy Wielkiej miała odbyć się zabawa organizowana przez strażaków, jednak organizatorzy odwołali imprezę. W ten sposób chcą uszanować zmarłych i ich rodzinę pogrążoną w żałobie.  Przykład z lipnickich strażaków wziął również wójt Leszek Skowron. 

W Jasiennej w gminie Korzenna miały się odbyć zawody makiet szybowców i pokaz lotniczy. Imprezę miała zakończyć zabawa taneczna. Z kolei w niedzielę na korzeńskim stadionie miała się odbyć impreza pod nazwą „Piana Party”. Z powodu tragedii, która dotknęła rodzinę z Lipnicy Wielkiej, wójt Leszek Skowron odwołał wszelkie zabawy taneczne.

Zobacz też Wypadek w Łęce: cysterna staranowała trzy auta. Zginęli rodzice i dzieci [WIDEO]

Jak udało nam się dowiedzieć, również inne imprezy, które były zaplanowane na ten weekend na terenie gminy zostały odwołane.

RG, Fot. RG

Wypadek w Łęce. Zderzenie cysterny z trzema autami. Zginęli ojciec i dziecko

W Łęce w gminie Korzenna cysterna z mlekiem zderzyła się z trzema autami osobowymi. Bilans jest tragiczny. Dwie osoby nie żyją, siedem jest rannych Trwa dramatyczna akcja ratunkowa.
Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Jarosław Wasiluk, komendant Straży Miejskiej w Nowym Sączu mówi o swych zamierzeniach. Będą drony i ekopatrole


Dziękujemy za przesłanie błędu