Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
28/07/2018 - 10:45

Czyje zwłoki znaleziono na Paściej Górze w Biczycach? Ciało wisiało na drzewie

To już pewne. Ciało znalezione w Biczycach Dolnych należało do zaginionego 31-latka. Zwłoki mężczyzny wisiały w lesie na Paściej Górze.

Ciało, które zostało znalezione na Paściej Górze w Biczycach Dolnych należy do zaginionego 31-letniego Grzegorza.

- Zostało wszczęte śledztwo dotyczące samobójczej śmierci osoby. Na tę chwilę wykluczyliśmy działanie osób trzecich. Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok, aby ustalić jednoznaczną przyczynę śmierci. Dodatkowo będziemy jeszcze przesłuchiwać świadków w tej sprawie – wyjaśnia prokurator Jarosław Łukacz, szef Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu.

Zobacz też Makabryczne odkrycie. Znaleźli go w lesie na Paściej Górze w Biczycach Dolnych

Przypomnijmy. Mężczyzna wyszedł z domu w Biczycach Dolnych 25 czerwca i od tamtej pory ślad po nim zaginął. W czwartkowy poranek około godziny 10 podczas zorganizowanych poszukiwań na jego zwłoki natknęli się strażacy. Ciało zostało znalezione w lesie. Wisiało na drzewie.

Zobacz też Tragiczny finał poszukiwań w Biczycach Dolnych. Strażacy znaleźli zwłoki [WIDEO]

Już z daleka czuć było nieprzyjemny zapach. Prawdopodobnie zwłoki wisiały już od dłuższego czasu. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ciało. W przyszłym tygodniu zostanie poddane sekcji.

[email protected], fot. RG,  film RG

W Biczycach strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny. Jak zginął? [WIDEO]

Tragicznie zakończyły się poszukiwania w Biczycach Dolnych. Strażacy wspólnie z policjantami znaleźli zwłoki mężczyzny. Niestety na ciele były widoczne oznaki śmierci, dlatego ratownicy nie podejmowali reanimacji. Wciąż nie wiadomo czyje to ciało.
Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu