Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 listopada. Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy
02/11/2018 - 13:30

Chciał wyprzedzić koparkę ciężarówką. Nie udało się [WIDEO]

Kierowca ciężarówki próbował wyprzedzić koparkę. Chciał wykonać ten manewr w miejscu niedozwolonym. Miał szczęście, że w tym momencie nie jechał z przeciwnego kierunku samochód, bo doszłoby do zderzenia czołowego.

Kilka dni temu w Jazowsku doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierowca ciężarówki jechał drogą wojewódzką numer 969. Próbował wyprzedzić koparkę, ale zrobił to w miejscu niedozwolonym. Nie zauważył, że zbliża się do wysepki drogowej, skrzyżowania i przejścia dla pieszych. Kierowca ciężarówki miał sporo szczęścia, że z przeciwnego kierunku nie jechał samochód, bo mogłoby się to skończyć zderzeniem czołowym.

Zobacz też Nie dojechali na cmentarz. Trafili do szpitala

Do takich sytuacji, jak ta z Jazowska codziennie dochodzi w całej Polsce. Niestety nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Przez pośpiech, brawurę i bezmyślne zachowania kierowców dochodzi do wypadków, które często kończą się śmiercią, kalectwem albo wizytą w szpitalu.


W całej Polsce wczoraj rozpoczął się długi weekend. Sądeczanie również wyruszyli na groby swoich bliskich zmarłych. Lepiej jednak dotrzeć do celu podróży kilka minut później, aniżeli skrócić życie swoje albo innych uczestników ruchu drogowego o kilka, a nawet kilkadziesiąt lat.

RG [email protected], Film Sądeckie Drogi

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu

Motoryzacja Jesienią 2018 Partnerzy