Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
przewiń w dół
Data Publikacji: 
23/04/2017 - 16:05

Wiśniowski podbija telewizje. Kolejna reklama sądeckiej firmy

Sądecki producent bram, firma Wiśniowski, rusza z telewizyjną kampanią reklamową. Animowany spot producenta oglądać będzie można do 4 czerwca na kilkunastu, najpopularniejszych - a przy okazji najdroższych jeśli chodzi o czas antenowy - stacjach.

- Spoty sponsorskie emitowane będą w takich stacjach jak: TVN, POLSAT, TVN24, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film, Kino Polska, Stopklatka, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, TVN 7, TVN Style, TVN Turbo, Nat. Geographic, HGTV, Domo+, Comedy Central, Comedy Central Family, FOX - donosi producent bram na swojej stronie internetowej.

Zobacz też: Agusta Andrzeja Wiśniowskiego: najdroższy prywatny śmigłowiec w Polsce! [FILM]

- Komunikacja skierowana jest nie tylko do miłośników nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim do konsumentów, którzy chcą zwiększyć komfort oraz bezpieczeństwo w swoim domu. Tegoroczna kampania sponsorska to bowiem zapowiedź nowoczesnej technologii smartCONNECTED, która jest już dostępna w ofercie producenta - brzmi oficjalny komunikat.

Jak będzie wyglądać nowa reklama firmy Wiśniowski? Ma formę animacji i trwa osiem sekund.

To nie pierwsza taka kampania firmy, o poprzedniej pisaliśmy w publikacji Wiśniowski chwali się odrzutowcem w reklamie. Zaraz po luksusowym BMW

ES [email protected] Fot.: Wiśniowski

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy Sądecczyzny
Miesięcznik Sądeczanin styczeń 2018