Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
przewiń w dół
13/04/2017 - 09:25

Sądeczanka super menadżerem w super kongresowym centrum

Kongresy, konferencje, sympozja oraz spotkania biznesowe to zawsze ogromne logistyczne i techniczne przedsięwzięcia, zwłaszcza jeśli odbywają się w takim miejscu jak Centrum Kongresowe ICE Kraków. Z tym wszystkim świetnie sobie radzi sądeczanka Bożena Wojnar, która w stolicy Małopolski rozwija zawodowe skrzydła i mimo młodego wieku jest już w ICE Kraków menadżerem.

Centrum Kongresowe ICE Kraków , to biznesowa i kulturalna wizytówka Małopolski. Zlokalizowane w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń – od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym. 

Przygotowanie każdego z tego rodzaju przedsięwzięć wymagają sprawnej logistyki i dużego doświadczenia. Tym wszystkim w ICE Kraków„kręci” sądeczanka, project manager Bożena Wojnar, która czynnie uczestniczyła w organizowanym przez Instytut Studiów Wschodnich Europejskim Kongresie Samorządów.

Krakowski centrum Kongresowe swoją architechtoniczną, nowoczesną, przeszkloną bryłą robi ogromne wrażenie, podobnie jak jego wnętrze, o którym opowiada Bożena Wojnar . To cztery ogromne sale, które dzięki standardowi wykonania oraz zastosowanym technologiom pozwalają plasować go pośród najlepszych obiektów tego typu w Europie Środkowej. 

Sala audytoryjna może pomieścić  dwa tysiące gości, sala teatralna liczy  sześćset miejsc.  Jest też sala kameralna dla trzystu osób oraz zespól sal konferencyjnych o powierzchni pięciuset metrów kwadratowych oraz parking dla ponad trzystu pięćdziesięciu  pojazdów.

(ami) fot.tek, W. Wandzel dla KBF