Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
12/10/2016 - 07:55

Zwycięstwo na rozpoczęcie sezonu koszykarek UKS ŻAK

Koszykarki sądeckiego ŻAK-a udanie zainaugurowały sezon 2016/17 II Ligii Koszyków ki kobiet - grupa południowa. Sądeczanki na wyjeździe pokonały drużynę Pałac Młodzieży Tarnów 68:76 (10:22, 20:12, 16:21, 22:21).

Wygrana nie przyszła jednak łatwo. Po trzech minutach gry tarnowianki prowadziły 6:0 ale  od tego momentu  do końca kwarty  inicjatywę przejęły sądeczanki wygrywając tą część spotkania 22:10.

One też w kolejnych odsłonach meczu utrzymywały się na kilkupunktowym  prowadzeniu co jakiś czas zmniejszanym celnymi rzutami z dystansu tarnowianek.

Gra sądeczanek falowała, bardzo dobre fragmenty przeplatały się ze stratami piłki i nieprzemyślanymi decyzjami, jak to często bywa na początku sezonu.

6. MLKS Rzeszów

W sobotę 15 października godz 12.30  w hala MOSiR przy Nadbrzeżnej odbędzie się mecz UKS ZAK- Batpol – MLKS Rzeszów.