Wyniki drugiej kolejki Sufigs Ligi Orlika
EKSTRAKLASA – 2 KOLEJKA
Wyniki 2 Kolejki:
Ibis Styles N.S. – Notus Finans 2:1
Optimedic/CarForum – Gold Team/Meble Lorek 5:2
Sandecja Old Boys – Q-Graf/Metalex 1:5
Brzezna – Baz Pal 1:3
Dom Weselny Sylwia – Wiśniowski 5:5
Tabele po 2 Kolejce
Pozycja |
Drużyna |
M |
Pkt |
1 |
Q-Graf/Metalex |
2 |
6 |
2 |
Gold Team/Meble Lorek |
2 |
3 |
3 |
Ibis Styles N.S. |
2 |
3 |
4 |
Optimedic/CarForum |
2 |
3 |
5 |
Sandecja Old Boys |
2 |
3 |
6 |
Baz-Pal |
2 |
3 |
7 |
Dom Weselny Sylwia |
2 |
2 |
8 |
Wiśniowski |
2 |
2 |
9 |
Notus Finanse |
2 |
1 |
10 |
Brzezna |
2 |
1 |
Statystyki 2 Kolejki
Liczba meczy: 5
Liczba goli: 30
Średnia ilość goli na mecz: 6,0
Wygrane: 4
Remisy: 1
Walkowery: 0
Najwięcej goli strzelonych w meczu: 10 goli (Dom Weselny Sylwia – Wiśniowski 5:5)
Najwyższa wygrana: 1:5 (Sandecja Old Boys – Q-Graf/Metalex)
Ilość żółtych kartek: 15
Ilość czerwonych kartek: 2
I LIGA – 2 KOLEJKA
Wyniki 2 Kolejki:
Stal-Bud Nawojowa – Euro Gosdrob 4:3
Stowarzyszenie Dla Miasta – Trendy Team 3:7
Meble Ogrodowe Kocemba – Tradycja Fabryka Okien 6:6
Wiśniowski II – Gadżet Team 2:8
The Reds Inter-Jack – Kaduk/Balu-Mat 6:2
Tabela po 2 Kolejce
Pozycja |
Drużyna |
M |
Pkt |
---|---|---|---|
1 |
The Reds Inter-Jack |
2 |
6 |
2 |
Gadżet Team |
2 |
6 |
3 |
Tradycja Fabryka Okien |
2 |
4 |
4 |
Meble Ogrodowe Kocemba |
2 |
4 |
5 |
Trendy Team |
2 |
3 |
6 |
Stal-Bud Nawojowa |
2 |
3 |
7 |
Euro Gosdrob |
2 |
3 |
8 |
Wiśniowski II |
2 |
0 |
9 |
Kaduk/Balu-Mat |
3 |
0 |
10 |
Stowarzyszenie Dla Miasta |
3 |
0 |
Statystyki 2 Kolejki
Liczba meczy: 5
Liczba goli: 47
Średnia ilość goli na mecz: 9,4
Wygrane: 4
Remisy: 1
Walkowery: 0
Najwięcej goli strzelonych w meczu: 12 goli (Meble Ogrodowe Kocemba – Tradycja Fabryka Okien 6:6)
Najwyższa wygrana: 2:8 (Wiśniowski II – Gadżet Team)
Ilość żółtych kartek: 0
Ilość czerwonych kartek: 0
II LIGA – 2 KOLEJKA
Wyniki 2 Kolejki:
Jako Team – Piwniczanka Poprad 2:4
Batimowcy – Konspol Holding 0:4
Bruk-Ogród-Nowak – Walczyk Optyk 10:2
Greenpowerns – Łat-Kam 4:7
Tabela po 2 Kolejce
Pozycja |
Drużyna |
M |
Pkt |
||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Bruk-Ogród-Nowak |
2 |
6 |
||
2 |
Piwniczanka Poprad |
2 |
6 |
||
3 |
Łat-Kam |
2 |
6 |
||
4 |
Greenpowerns |
2 |
3 |
||
5 |
Konspol Holding |
2 |
3 |
||
6 |
Jako Tako Team |
2 |
0 |
||
7 |
Batimowcy |
2 |
0 |
||
8 |
Walczyk Optyk |
2 |
0 |
||
Statystyki 2 Kolejki
Liczba meczy: 4
Liczba goli: 33
Średnia ilość goli na mecz: 8,25
Wygrane: 4
Remisy: 0
Walkowery: 0
Najwięcej goli strzelonych w meczu: 12 goli (Bruk-Ogród-Nowak – Walczyk Optyk 10:2)
Najwyższa wygrana: 10:2 (Bruk-Ogród-Nowak – Walczyk Optyk)
Ilość żółtych kartek: 5
Ilość czerwonych kartek: 0