Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 20 listopada. Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
06/12/2017 - 21:30

Współpraca przy szkoleniu młodzieży w Nowym Sączu i Stróżach

Dzisiaj doszło do podpisania długo wyczekiwanej umowy o współpracy, która być może scali szkolenie młodych piłkarzy w regionie Sądecczyzny. Dokument parafowali przedstawiciele dwóch największych regionalnie akademii: Sandecji Nowy Sącz oraz Kolejarza Stróże.

W siedzibie sądeckiego klubu przy ulicy Kilińskiego 47, na oficjalnym parafowaniu współpracy zjawili się Grzegorz Kogut, dyrektor Akademii Kolejarz oraz Arkadiusz Aleksander, dyrektor sportowy Sandecji.

- W naszym klubie mamy ponad 200 młodych piłkarzy z czterech gmin. Oczywiście gramy w lidze, ale przede wszystkim młodzież u nas trenuje, a współpraca z Sandecją, będzie dla nich dodatkowym bodźcem. Mam nadzieję, że ta współpraca spowoduje, że kiedyś znajdziemy kilku zawodników, którzy w przyszłości zasilą seniorską drużynę Biało-Czarnych. Umowa między akademiami została zawarta na czas nie określony - wyjaśnił Grzegorz Kogut, dyrektor Akademii Kolejarz.

- Jest to kolejna umowa partnerska podpisana przez naszą akademię z regionalnym klubem. Cieszymy się, że nasz klub jest coraz bardziej poważany. Chcemy, aby ta współpraca pomagała w rozwoju sportowym piłkarzy z całej okolicy, zresztą Akademia Kolejarz ma mocne struktury w regionie. My jako Sandecja chcemy być oknem wystawowym do promocji wszystkich zawodników z naszego terenu - przyznał Arkadiusz Aleksander, dyrektor sportowy Sandecji. 

MŚ ([email protected]). Fot. Sandecja

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu