Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
przewiń w dół
12/04/2017 - 12:35

Wiosenny zastrzyk energii - naturalnie!

Wielu z nas po okresie zimowym narzeka na spadek energii. Choć pojawiają się pierwsze naprawdę słoneczne dni, to niektórzy nie odczuwają radość życia, a jedynie typowe wiosenne przesilenie. Jak temu zaradzić? Co zrobić, by odzyskać dawną, utraconą energię?

W takiej sytuacji nie warto sięgać po żadne chemiczne substancje dodające energii, jak napoje energetyczne bogate w konserwanty, barwniki i inne substancje czy tabletki z apteki. Lepiej polegać na naturze, która jest źródłem wielu zdrowych składników o doskonałym działaniu energetyzującym.

Zdrowa żywność źródłem energii

Modyfikując lekko swój jadłospis, czyli wprowadzając do każdego posiłku produkty o dużej zawartości składników mineralnych i witamin, można bardzo szybko zauważyć wyraźną poprawę. Szpinak, pokrzywa, pigwa, aloes, chia, młody zielony jęczmień, pietruszka – to tylko kilka najprostszych przykładów. Tego typu produkty nie tylko dodają energii, ponieważ są źródłem cenny składników odżywczych, ale również działają prozdrowotnie na cały organizm. Regularnie spożywane przywracają mu prawidłowe funkcjonowanie. Uwalniają człowieka od wielu problemów, jak bóle głowy, zaburzenia koncentracji, problemy trawienne czy związane z cerą. Dodatkowo doskonale wpływają na sylwetkę, ponieważ wspomagają trawienie i odchudzanie. Konkretne przykłady naturalnych produktów o działaniu odchudzającym zawiera elementarz domowego odchudzania. Zachęcamy do zapoznania się z jego zawartością. 

Uwolnij się od toksyn!

Prawie we wszystkich produktach spożywczych, które możemy kupić w sklepach, znajdują się konserwanty, barwniki, ulepszacze smaku i inne substancje chemiczne, szkodliwe dla całego organizmu. Kumulują się w ciele człowieka doprowadzając do „zaśmiecenia” organizmu. Nieoczyszczone ciało, w którym gromadzą się różne substancje toksyczne, jest nie tylko bardziej podatne na zachorowania i mniej odporne, ale również pozbawione energii. Oczyszczając organizm z toksyn, można zauważyć dużą zmianę w postaci zwiększenia koncentracji, spadku zmęczenia i poprawy stanu włosów, paznokci i cery.

Jak przeprowadzić domową detoksykację?

Bardzo prostym sposobem jest spożywanie koktajli przygotowanych z naturalnych zdrowych składników, jak pietruszka, jęczmień, szpinak, pokrzywa. Koktajle należy pić przynajmniej dwa razy dziennie. Można zastosować również kilkudniową dietę oczyszczającą, podczas której należy zastąpić koktajlami, zupami oraz sałatkami warzywnymi wszystkie dania spożywane w ciągu dnia. Więcej informacji na temat sposobów naturalnego wzmacniania ciała można znaleźć na portalu naturapluszdrowie.pl.

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu