Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
09/07/2018 - 00:40

Weź udział w mundialowym konkursie Sądeczanina i Sandecji

Lubisz oglądać mecze? Śledzisz finałowe mecze mundialu? Ten konkurs jest dla Ciebie. Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania. Do wygrania zestawy klubowych upominków, ufundowane przez Sandecję.


Mistrzostwa świata w piłce nożnej dobiegają końca. Jeszcze tylko kilka dni i dowiemy się, która drużyna zostanie mistrzem. Na koniec mamy więc dla was konkurs z nagrodami, które ufundował Miejski Klub Sportowy Sandecja Nowy Sącz. Do wygrania trzy komplety klubowych gadżetów oraz dwa zestawy upominków.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na trzy krótkie pytania: Które kraje według Ciebie zmierzą się ze sobą w wielkim finale, w niedzielę 15 lipca? Jaki będzie wynik meczu? Dlaczego tak uważasz?

Na odpowiedzi czekamy do wtorku 10 lipca do godziny 20. Należy je wysyłać na adres email: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytania, zaś w temacie wiadomości "Mundial 2018”. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy pięć osób, które otrzymają wartościowe nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w poniedziałek 16 lipca.

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu