Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
przewiń w dół
17/03/2017 - 15:40

W Lipnicy Wielkiej graja w siatkę na medal

Siatkarska drużyna chłopców z gimnazjum w Lipnicy Wielkiej nie dała szans rywalom i podczas turnieju w Piwniczej Zdroju wywalczyła Mistrzostwo Powiatu.

Siatkarze z Lipnicy Wielkiej będą reprezentować powiat na zawodach rejonowych w Nowym Sączu.

W turnieju w Piwnicznej Zdroju rywalizowali zwycięzcy zawodów międzygminnych. Obok ostatecznych triumfatorów zagrały także drużyny z Gimnazjum w Muszynie, Gimnazjum w Piwnicznej-Zdroju i Gimnazjum w Kamionce Wielkiej.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, sety rozgrywane były do 25 punktów, spotkanie do dwóch wygranych setów, trzeci set decydujący do 15 punktów. Nasi reprezentanci po świetnej grze pokonali wszystkich rywali nie tracą nawet seta, a najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Mróz z Lipnicy Wielkiej.

Zwycięska drużyna prowadzona przez Tadeusza Turka występowała w składzie: Maciej Babiec, Daniel Bielewicz, Piotr Bulanda, Tomasz Bulanda, Kamil Fyda, Karol Głąb, Szymon Jaworecki, Michał Kantor, Grzegorz Mróz, Jakub Rusek.

(m). fot. korzenna.pl


Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________