Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
przewiń w dół
Data Publikacji: 
13/04/2017 - 14:05

Turniej w Jazowsku na początku maja. Przyjedzie reprezentacja Polski


Pogoda zmieniła plany! Zaplanowany na 22 kwietnia turniej w Jazowsku zostanie przełożony na początek maja. Czekać będzie mnóstwo atrakcji. Dziecięce zespoły rozegrają turniej piłkarski o puchar wójta Gminy Łącko, a drużyna oldbojów Budowlani Jazowsko rozegra mecz z reprezentacją Polski oldbojów. Rodzinny festyn zacznie się rano i potrwa do późnego popołudnia.

- Chcemy zachęcić, zmotywować wszystkie dzieci do uprawiania sportu, aktywności, gry w piłkę nożną - tłumaczy ideę turnieju Krzysztof Słowik, wiceprezes klubu Budowlani Jazowsko. - Zapraszając znanych piłkarzy, występujących w reprezentacji Polski oldbojów, wskazujemy też, jak wiele można dzięki sportowi osiągnąć.

Już od rana na klubowym boisku będzie trwał piłkarski turniej dziecięcych drużyn z naszego regionu, czyli Turniej Piłkarski Akademii Budowlani Jazowsko. W tej piłkarskiej szkółce, w przyjaznej atmosferze, podczas treningów prowadzonych w formie gier i zabawy, młodzi adepci futbolu nabywają umiejętności niezbędnych na boisku.

LKS Budowlani Jazowsko

W Akademii Piłkarskiej Budowlani Jazowsko, dzięki urozmaiconemu programowi szkoleń i indywidualnemu podejściu, każde dziecko może aktywnie spędzić czas i skorzystać z okazji do wszechstronnego rozwoju fizycznego.

Patronat nad turniejem w Jazowsku objął Jan Dziedzina, wójt Gminy Łącko. On też ufundował puchar. - Długo pan wójta namawiał? - pytamy Krzysztofa Słowika. - Może cztery albo pięć sekund - śmieje się wiceprezes Budowlani Jazowsko. Bo wójt Dziedzina, wiadomo, lubi gdy coś się dzieje i zawsze chętnie przy takiej okazji pomoże. Zwłaszcza, gdy impreza ma służyć dzieciom.

Akademia Budowlani Jazowsko

Tak samo pozytywnie podszedł do Turnieju Akademii Budowlanych Arkadio. - Jeśli dla dzieci, to jestem - szybko potwierdził swój występ w Jazowsku. Imprezę, która rozpocznie się 22 kwietnia o godzinie 8, poprowadzi DJ Roland.

Poza zmaganiami dziecięcych drużyn grających w Turnieju Piłkarskim Akademii Budowlanych Jazowsko, obejrzymy również mecz reprezentacji oldbojów Budowlanych z reprezentacją Polski oldbojów. Rodzinny festyn w Jazowsku, poza muzyką i specjałami gastronomii, urozmaicą konne przejażdżki, dmuchane zjeżdżalnie i konkursy. Zapraszamy do Jazowska! Szczegóły także na stronie: budowlanijazowsko.pl

(kt) [email protected]Artykuł sponsorowanyKomentarze Facebook