Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 grudnia. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
05/03/2018 - 23:05

Sandecja strzeliła przeciwnikowi aż 10 bramek w jednym meczu! Dudzic popisał się hat-trickiem!

Takie festiwale strzeleckie, to niezwykła rzadkość w świecie piłkarskim. Druga drużyna Sandecji pokazała jednak, że to możliwe. W meczu błyszczał Bartłomiej Dudzic.

Rywal, którym była drużyna Orzeł Wojnarowa zajmująca szóste miejsce w lidze okręgowej, nie był w stanie przeciwstawić się piłkarzom z Nowego Sącza. Choć był to tylko sparing, to z pewnością jego wynik może napawać optymizmem zarówno przed rozgrywkami IV ligi, jak również ekstraklasy, bowiem kilku zawodników z pierwszej Sandecji zaprezentowało się w tym meczu bardzo korzystnie.

Bohaterem spotkania okazał się wracający po kontuzji Bartłomiej Dudzic. Doświadczony zawodnik po przerwie z powodów zdrowotnych błysnął formą i strzelił trzy bramki w tym spotkaniu. Koledzy z drużyny chcieli dotrzymać mu kroku i tym sposobem łącznie zaaplikowali rywalowi aż 10 bramek.

Sandecja II Nowy Sącz – Orzeł Wojnarowa 10:0 (3:0)
Bramki: Dudzic 3, Gałecki, Maślanka, W. Nowak, Basta, Brdej, Szarek, Kozak.

Sandecja II: Radliński (60 Tokarz) - Basta, Jarzębak, Straus, Zawiślan (46 M. Nowak), Potoniec, Gałecki, Brdej (60 Kozak), W. Nowak (60 Szarek), Maślanka (60 Śliwa), Dudzic.

MŚ ([email protected]). Fot. Sandecja

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu