Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
13/02/2018 - 15:00

[PRACA] Pomóż nam mierzyć czas! Weekendy, świetna ekipa, atrakcyjne imprezy sportowe!

Fundacja „Festiwal Biegów” poszukuje osób chętnych do współpracy. Szukamy młodych, aktywnych ludzi, chcących profesjonalnie mierzyć czas na imprezach sportowych (głównie biegowych) i obsługiwać biuro zawodów.

Praca w całej Polsce (także za granicą, np. w Szwecji), dużo wyjazdów (przede wszystkim w weekendy), zadaniowy system czasu pracy.

Do pomiaru czasu wykorzystujemy nowoczesny system firmy MyLaps i wiele własnych, innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności w weekendy (często łącznie z piątkiem – można zaplanować wcześniej, bo daty imprez są ustalane z dużym wyprzedzeniem)
  • efektywnego wykorzystania czasu pracy, umiejętności pracy pod presją
  • szybkiego podejmowania decyzji
  • komunikatywności i samodzielności
  • umiejętności technicznych i analizy danych technicznych
  • wykształcenia średniego/wyższego technicznego (lub w trakcie studiów technicznych)
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
  • braku przeciwwskazań medycznych do pracy w terenie
  • biegłej znajomości pakietu MS Office, głównie Excela

Zadania współpracownika

  • pomoc w organizacji biura zawodów
  • zapisy zawodników
  • obsługa punktu kontroli pomiaru czasu na trasie zawodów
  • obsługa urządzeń pomiarowych i kontrola poprawności ich działania
  • opracowanie sprawozdań z pomiarów

Dodatkowe atuty

  • znajomość technologii sieci komputerowych
  • umiejętność edycji i montażu filmów video
  • zainteresowanie sportem
  • udział w wolontariacie sportowym

Oferujemy

  • zarobki uzależnione od zakresu obowiązków i czasu pracy
  • bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi sprzętu firmowego, aplikacji oraz specyfiki wykonywanej pracy
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • indywidualne dostosowanie rodzaju umowy (dzieło, zlecenie, staż, praktyki)
  • rozwój w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w wielu ciekawych zakątkach Polski, jak również za granicą, podczas obsługi niepowtarzalnych imprez sportowych

Prosimy o dołączenie do oferty klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Oferty (CV + list motywacyjny) prosimy przesyłać pod adresem

[email protected]

z tytułem "Pomiar czasu

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

WIĘCEJ INFORMACJI

Bartłomiej Środoń, tel. 22 525 82 38, 792 439 854, [email protected]

Piotr Falkowski (Fundacja "Festiwal Biegów")

Dziękujemy za przesłanie błędu