Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
przewiń w dół
13/06/2017 - 11:20

Pokazy kaskaderskie w Nowym Sączu. Zobacz, kto wygrał bilety!

W czwartek 15 czerwca o godzinie 19 na terenie MOSiR w Nowym Sączu odbędzie się widowisko kaskaderskie. Możesz wygrać jeden spośród pięciu biletów.

Po raz pierwszy w Polsce z nowym programem wystąpi międzynarodowa grupa kaskaderska Flott Cascaders Team. Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych. Jego zespół brał udział przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz w oprawie scen mobilnych Bonda, Casino Royale i Quantum of Solace.

Na terenie MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu  przez około  100 minut będzie można zobaczyć dużo ognia, super maszyny i współczesnych gladiatorów.

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują jazda samochodami na dwóch kołach, manewry zsynchronizowane, drifting oraz przejazdy przez płonące ściany. Ciekawym widowiskiem będzie również jazda z płonącym człowiekiem, amerykańskie Monster Track oraz strzał do pędzącego samochodu z bazooki, a także ruchome rampy i Freestyle motocross.

Bilety w cenie 30 złotych dla dorosłych i 20 zł dla dzieci do 12 roku życia można nabyć od godziny 18 w kasie przed wejściem na stadion. Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść bezpłatnie.

Dla czytelników portalu Sądeczanin.info mamy niespodziankę - 5 jednoosobowych wejściówek na pokazy kaskaderskie. Aby wygrać bilet należy przesłać na adres mail: [email protected] odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz zobaczyć pokazy kaskaderskie w Nowym Sączu?

Na wasze odpowiedzi czekamy do  środy (14 czerwca) do godz. 10.00. Spośród najlepszych odpowiedzi wybierzemy pięć. W mailu należy podać także swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy.

Pragniemy poinformować, że konkurs został już rozstrzygnięty. Otrzymaliśmy od Was mnóstwo wiadomości. Wszystkie zasługiwały na nagrodę, jednakże po burzliwych naradach, redakcja Sądeczanina nagrodziła następujące osoby: Lucjana Szewczyka, Pawła Kuchnię, Jolę Gwóźdź, Pawła Bobrka oraz Paulinę Sobczak. Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkich zapraszamy do kolejnych konkursów, które już wkrótce na naszym portalu.

RG ([email protected]ądeczanin.info)

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu