Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
17/06/2017 - 08:45

Osteoporoza atakuje po cichu, ale Urząd Miasta funduje darmowe badania

Urząd Miasta po raz kolejny robi ukłon w kierunku sądeckich seniorów i proponuje im udział w darmowych badaniach w kierunku osteoporozy. "Zdążyć przed osteoporozą – profilaktyka 2017" to akcja, która pozwoli nie tylko wykryć chorobę, ale również – co bardzo ważne – ryzyko jej wystąpienia. Kto może skorzystać z badań?

Badania dedykowane są osobom, które ukończyły 50 lat i są zameldowane na terenie Nowego Sącza oraz nie uczestniczyły w podobnych akcjach w ciągu ostatnich dwóch lat.

Liczba miejsc na badania jest ograniczona, ale co bardzo ważne chętni będą też mogli uczestniczyć – już bez ograniczeń - w wykładzie specjalisty Agnieszki Brody, lekarza reumatologa, specjalisty chorób wewnętrznych z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Remedium".

Zobacz też: SOR w Nowym Sączu jest do niczego? Posłuchaj, co ma do powiedzenia dyrektor Puszko

Wykład odbędzie się 3 lipca (poniedziałek) w sali reprezentacyjnej ratusza w godzinach od 13.00 do 15.00.

- Zapisy  na wykład edukacyjny  oraz  badania densytometryczne będą prowadzone w NZOZ "Remedium" Sp. z o.o., ul. Poniatowskiego 2 w Nowym Sączu od 19 czerwca (poniedziałek) w godzinach 10:00 - 15:00 w siedzibie poradni lub telefonicznie pod nr 782 520 100 – informuje Urząd Miasta w oficjalnym komunikacie.

ES [email protected] Fot.: UM w NS

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku