Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 lutego. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
19/06/2018 - 22:25

Nowy Sącz: Stefa kibica na Wólkach pękała w szwach. Kibice nie tracą nadziei

Emocje sięgały zenitu podczas meczu Polska – Senegal. Strefy kibica zorganizowane w kawiarniach, restauracjach, pubach, czy na osiedlach w Nowym Sączu pękały w szwach. Kibice nie zawiedli. Gorzej z piłkarzami...


Jedna ze stref funkcjonowała w restauracji na osiedlu Wólki. Tu zebrała się kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców ubranych w narodowe barwy. Wszyscy dopingowali naszą narodową reprezentację jak mogli. Do końca meczu mieli nadzieje na zwycięstwo. Niestety... Po przegranym meczu wracali do domów zawiedzeni.

- Co tu mówić? Piłkarze Senegalu wykorzystali perfekcyjnie nasze kardynalne błędy i to się na nas zemściło – komentuje na gorąco Sebastian Sieja, który w rodzinnym gronie dopingował naszą drużynę wraz z innymi osobami w strefie kibica na Wólkach. – Nie poznawałem naszej drużyny. Kompletnie. Szkoda gadać. Odniosłem wrażenie, jakby nasi chłopcy nie wiedzieli, po co wyszli na boisko. Miałem nadzieję, że dadzą radę.

Pan Sebastian przyznaje, że każdemu może zdarzyć się wpadka.

- Przed nami kolejne mecze z Kolumbią oraz z Japonią – dodaje. – Będę jeszcze mocniej trzymał kciuki za naszą reprezentację. Obstawiam, że z Kolumbią zremisujemy. Z Japonią może być gorzej. Obym się jednak mylił.

IM, fot. S.S.

Kibicowali

Kibice nie tracą wiary
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018