Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 grudnia. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
12/03/2018 - 17:15

Nowy mistrz Nowosądeckiej Ligi Futsalu i zaręczyny na trybunach!

Wielkie emocje towarzyszyły 13, przedostatniej kolejce Nowosądeckiej Ligi Futsalu. Q-Graf/Metalex pomimo porażki obronił tytuł z przed roku i na jedną kolejkę przed końcem zapewnił sobie tryumf w całej lidze.

O dziwo nowy mistrz przegrał swoje spotkanie, ale wyniki w innych meczach tak się ułożyły że możemy już koronować, starego-nowego mistrza. Za tydzień w ostatniej kolejce jednak nie zabraknie emocji ponieważ Dom Weselny Sylwia powalczy w bezpośrednim pojedynku o 3 miejsce na podium. Ponad to sytuacja na tabeli jest również ciekawa bo o uniknięcie baraży walczą trzy drużyny.

W pierwszej lidze również jest ciekawie i w tym przypadku ostatnia kolejka i bezpośredni pojedynek Baz Palu z Brzezną zadecyduje o mistrzostwie 1 Ligi. Wyniki jakie padły w 13 kolejce dają nam emocję do samego końca.

W 13 kolejce strzelono łącznie 86 goli, co daje nam bardzo wysoką średnią 10,75 gola na mecz. Najwięcej goli strzelono w 1 ligowym pojedynku pomiędzy Walczykiem Optyk a Stowarzyszeniem Dla Miasta, gdzie wynik był 2:15. Łącznie pokazano tylko 8 żółtych kartek, nie dając ani jednej czerwonej.

Oprócz typowo piłkarskich emocji, na lidze doszło do bardzo niecodziennego, ale jakże wzruszającego wydarzenia. Po zakończeniu meczu pomiędzy Gold Teamem a Q-Grafem, zawodnik Gold Teamu, Mariusz Plata postanowił oświadczyć się swojej ukochanej i to w obecności swoich kolegów z drużyny oraz kibiców. Wydarzenie to, jest bez precedensu i można powiedzieć że jesteśmy wyróżnieni, iż zawodnik zdecydował się na zaręczyny w takich okolicznościach i na naszej lidze organizowanej przez ŁF Sport Events. Przy okazji nowo upieczonym narzeczonym, życzymy szczęścia zdrowia i wielkiej miłości, a zaręczyny niech będą początkiem wspaniałej drogi przez wspólne życie - dodaje organizator Ligi, Łukasz Frączek

Wyniki oraz tabelę przedstawiamy graficznie:

NAJLEPSI INDYWIDUALNIE PO 13 KOLEJCE

Najlepszy strzelcy Ekstraklasy – Paweł Kociołek (Wiśniowski) 29 goli

Najlepszy asystent Ekstraklasy – Adam Tumidaj (Wiśniowski) 11asyst

Najlepszy Kanadyjczyk Ekstraklasy – Arkadiusz Aleksander (SandecjaOldBoys) 35 punkty

Najlepszy strzelec 1 Ligi – Dawid Mirek (Gadżet Team) 47 goli

Najlepszy asystent 1 Ligi – Krzysztof Jasiurkowski (Gadżet Team) 25 asyst

Najlepszy Kanadyjczyk 1 Ligi – Dawid Mirek (Gadżet Team) 59 punkty

NAJLEPSI ZAWODNICY 13 KOLEJKI (TOP 5)

Szymon Poręba (Ibis Styles N.S.)

Paweł Kociołek (Wiśniowski)

Łukasz Hedwig (Notus Finanse)

Piotr Laciuga (Ibis Styles N.S.)

Piotr Nieć (Dom Weselny Sylwia)

Więcej informacji, statystyk oraz zdjęć na bezpośredniej stronie organizatora  www.lfsportevents.pl oraz na profilu https://www.facebook.com/lfsportevents/

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu