Środa, 24 kwietnia. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
07/01/2018 - 21:15

Kto najlepiej pływa na kajakach? Plebiscyt trwa!

Do grona najpopularniejszych Sportowców na Sądecczyźnie w aktualnym plebiscycie aspirują również kajakarki i kajakarze. Prezentujemy sylwetki nominowanych z tej dyscypliny.

Klaudia Zwolińska - wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Świata w slalomie juniorów i młodzieżowców.

Grzegorz Hedwig - podczas Mistrzostwa Polski w zjeździe kajakowym oraz sprincie wywalczył trzy złote medale w C-1. Jeden w sprincie, drugi w zjeździe, a trzeci w zespole C - 1×3.

Marcin Janur - kajakarz z klubu KS Start Nowy Sącz, Mistrz Polski Juniorów w konkurencji K1- mężczyzn.

Artur Kołat - brązowy medalista w konkurencji C1 mężczyzn podczas Mistrzostw Polski Juniorów.

Katarzyna Liber - kajakarka z klubu KS Start Nowy Sącz, złota medalistka w konkurencji C-1 w kategorii młodziczki podczas Mistrzostwa Polski Młodzików w slalomie kajakowym.

Piotr Prusak - srebrny medalista w konkurencji K1 mężczyzn podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Julia Dziadosz - złota medalistka w konkurencji K1 kobiet podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Oliwia Jeleńska - zdobyła złoty medal mistrzostw Polski juniorów C1 kobiet na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzież w Drzewicy i 7 miejsce na Mistrzostwach Świata juniorów w konkurencji C1W.

Dominika Danek - kajakarka z klubu KS Start Nowy Sącz, złota medalistka w konkurencji K-1 kobiet w kategorii młodziczki podczas Mistrzostwa Polski Młodzików w slalomie kajakowym.

Szczegóły na temat Plebiscytu: Wybieramy Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny!

Sportowcy i aktualne wyniki: [LISTA SPORTOWCÓW I WYNIKI][REGULAMIN PLEBISCYTU]