Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 16 lipca. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
przewiń w dół
08/08/2017 - 17:55

Korzym wystąpił w Turbokozaku! Zobacz ten odcinek!

Do uczestnictwa w Turbokozaku, czyli bardzo popularnej rywalizacji piłkarzy na antenie Canal+ przystąpił Maciej Korzym, napastnik Sandecji. Ekipa telewizyjna odwiedziła stadion w Nowym Sączu, aby nagrać najnowszy odcinek programu z udziałem nowosądeczanina.

Zwycięzcami trwającej cały sezon cotygodniowej rywalizacji, w poszczególnych latach byli Radosław Majewski, Piotr Zieliński, Łukasz Madej oraz Mateusz Cetnarski, aktualny zawodnik klubu z Nowego Sącza, ale do programu przystąpił w czasach, kiedy reprezentował barwy Cracovii. Do tego grona próbował dołączyć również Maciej Korzym.

Zobacz też: Maciej Korzym będzie Turbokozakiem? Ekipa programu odwiedziła stadion w Nowym Sączu

Zawodnik nowosądeckiego klubu zgromadził w swoim występie 158 punktów.

Emisja odcinka serii Turbokozak, z udziałem Korzyma miała miejsce w ostatnim programie "Liga+Ekstra".

- Cieszymy się że ten program zagościł w Nowym Sączu. To kolejna świetna promocja dla naszego miasta i klubu. Co do samego występu, to jak sam Maciek Korzym powiedział, najważniejsza w tym była dobra zabawa, a wynik jest sprawą drugorzędną - powiedział nam po emisji Marcin Rogowski, rzecznik prasowy Sandecji.

Dogrywką do tego odcinka, zgodnie z tradycją jest Turbokozak Extra Level, emitowany w poniedziałkowym "Ekstraklasa po godzinach", na antenie Canal+Sport. Jak widać na powyższym filmie, oczywiście wystąpił tam również Maciej Korzym, przedstawiciel beniaminka LOTTO Ekstraklasy, Sandecji Nowy Sącz.

Michał Śmierciak ([email protected])

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Zobacz także w tej kategoriiDziękujemy za przesłanie błędu