Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
przewiń w dół
08/09/2017 - 15:05

Jolanta Cichoń została Mistrzynią Europy!

Zawodniczka klubu UKS "Evan" wywalczyła złoty medal w kickboxingu na Mistrzostwach Europy w Macedonii. Warto dodać, że dla młodej zawodniczki nie był to pierwszy wielki sukces sportowy, gdyż przed rokiem w Irlandii zdobyła tytuł Mistrzyni Świata.

W finale zawodów Mistrzostw Europy Kadetek i Juniorek w kickboxingu, Jolanta Cichoń mierzyła się z rywalką pochodzącą z Turcji. Nie miała problemu, aby wygrać to starcie wynikiem 3:0. We wcześniejszej rundzie, dającej awans do ostatniej walki, pokonała przed czasem reprezentantkę Norwegii. Sądeczanka walczyła w formule full contact kategorii +70 kg.

Zobacz też: Dostali szkolne wyprawki od piłkarzy Sandecji

- To duży sukces, którego serdecznie gratuluję naszej zawodniczce. Jako klub szczególnie podziękować chcemy tym, którzy wsparli nas finansowo i logistycznie podczas tego wyjazdu. mam tutaj na myśli pana prezydenta Ryszarda Nowaka, prezesa firmy "Muszynianka" pana Ryszarda Mosura, prezesa Sądeckich Wodociągów pana Janusza Adamka, a także panowie Michał Jasnosz i Mirosław Dominik. Wielkie dzięki za okazane wsparcie - powiedział Krzysztof Bulanda z klubu UKS Evan.

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. Krzysztof Bulanda

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu