Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 lutego. Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
08/02/2018 - 23:45

Byłeś w centrum rozrywki Nova Strefa Barcice? To zaledwie 10 km od Nowego Sącza!

Nova Strefa Barcice to nieustannie rozwijane, piękne miejsce, gdzie czas płynie zdecydowanie wolniej. Nova Strefa Barcice poza paintballem oferuje również ASG, Bubble Soccer, Zorbing, trasy do treningów OCR i biegów z przeszkodami NOVA MAD RACE. Wszystko po sąsiedzku z Ośrodkiem Jazdy Konnej Barcice. A już na początek wakacji - wielkie wydarzenie,czyli "Festiwal Piwa Kraftowego - Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego"!

Nova Strefa Barcice

Paintball i ASG

Zaczęło się od sprzętu do paintballa dla 10 osób. Jednak wzrost zainteresowania ze strony osób prywatnych, szkół i firm sprawił, że obecnie może pojawić się na arenie do 60 osób. Otoczona lasem, rzeką i strumykiem arena jest na tyle obszerna, że nikt nie może narzekać na brak miejsca. Oferowanych jest mnóstwo scenariuszy, dlatego nawet Ci najbardziej wymagający wyjdą stąd uśmiechnięci i zadowoleni.

Paintball od zawsze konkuruje z ASG – jedni gracze są zwolennikami dynamicznej akcji z dużą dawką adrenaliny, a drudzy wolą taktycznie podejść do tematu i rozpracowania przeciwnika inteligencją, sprytem oraz zmysłem łowcy. Jest to powód dla którego w tym roku ASG zagości na stałe w Novej Strefie. Dostępne będą nie tylko bronie szturmowe, ale również snajperki z dalekim zasięgiem, sprzęt radiokomunikacyjny od Motorolli i inne topowe akcesoria niezbędne do przeprowadzenia tego typu rozgrywek. 

Bubble Soccer i Zorbing

Kolejną cegiełką do rozwoju Novej Strefy było przyłączenie biznesu, w skład którego wchodził sprzęt do Bubble Soccer'a i Zorbingu. Bubble Soccer to fantastyczna alternatywa dla piłki nożnej, w której nie wynik jest najważniejszy, ale dobra zabawa. Ten rodzaj rozrywki przeznaczony jest dla młodszych jak i starszych uczestników, którzy potrafią świetnie się bawić. Zorbing to ogromna dwuosobowa kula, która stworzona została dla amatorów mocnych wrażeń. Największą adrenalinę dostarcza zjazd nią z naprawdę stromej góry. Dla młodszych uczestników został przygotowany płaski plac, na którym dzieci również wykorzystają potencjał jaki oferuje Zorbing.

Kluczowymi elementami jakie w tym roku mają zwiększyć rozpoznawalność Novej Strefy Barcice są ekstremalne biegi z przeszkodami (NOVA MAD RACE) oraz festiwale zaczynające i kończące określone pory roku. Pierwszym i najważniejszym festiwalem będzie "Festiwal piwa kraftowego – rozpoczęcie sezonu rowerowego", który wprowadzić ma uczestników w wakacyjny klimat.

Bieg z przeszkodami NOVA MAD RACE

Pierwsza edycja biegu NOVA MAD RACE odbędzie się w ostatni weekend maja (26-27). Wydarzenie zostało podzielone na dwa dni zmagań, w których uczestnicy będą musieli zmierzyć się z niezwykle ciężkimi trasami i przeszkodami, jakie staną im na drodze do mety. W pierwszy dzień odbędzie się bieg na trasie WARRIOR, który mierzy 3 km i wymaga pokonania 15 przeszkód. Trasa ta przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tego typu zawodach.

Niektóre przeszkody budzą respekt i wyglądają strasznie, ale nikt nikogo nie zmusza do ich pokonania. Liczy się dobra zabawa i dawka zdrowego wysiłku. 27 maja to dzień biegu na trasie GLADIATOR. Dystans, jaki w tym przypadku uczestnicy muszą pokonać liczy 6 km, a ilość przeszkód to 35. Będzie to zdecydowanie cięższy bieg, w którym nie tyle co ilość kilometrów i ilość przeszkód będą wyzwaniem, a ukształtowanie terenu – spora część znajduje się w lesie, w którym nie brak stromych podbiegów. Bilety na bieg dostępne są na stronie internetowej www.novastrefa.pl.

Festiwal piwa kraftowego – rozpoczęcie sezonu rowerowego

Kolejnym wydarzeniem, które na stałe zostanie wpisane w kalendarz imprez Novej Strefy będzie "Festiwal piwa kraftowego – rozpoczęcie sezonu rowerowego". Event ten ma rozpocząć sezon wakacyjny i pokazać, że lato na dłuższą chwilę zostanie w naszym rejonie. Festiwal jest przeznaczony dla młodzieży i dorosłych, ale również dla rodzin z dziećmi, dla których zostanie przygotowanych naprawdę sporo atrakcji. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są pod adresem www.novastrefa.pl

Jak dodaje właściciel, Nova Strefa Barcice w pełnej okazałości będzie gotowa do dwóch lat, ale oczywiście już w tym roku będzie można korzystać z pełnego wachlarzu atrakcji jaki przygotowała dla swoich klientów INNOCOM sp. z o.o.

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018

Miesięcznik Sądeczanin luty 2019 roku