Piątek, 29 marca. Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
16/05/2017 - 20:15

Awans prawie w kieszeni, 5- 2 dla Sandecji!

Dzisiejsza ospała pogoda dała się odczuć również na boisku, ale piłkarze Radosława Mroczkowskiego zapewnili w końcu emocjonujący spektakl, a mecz zakończył się wynikiem 5-2 dla biało czarnych, dając Sandecji prawie pewny awans do Ekstraklasy!

Atmosferę ożywiła pierwsza żółta kartka którą, w 7 minucie, zobaczył Jakubik, który zaatakował Wdowiaka w środku pola klasyczną "kosą". W 21 minucie Paluchowski z "11" strzela pierwszego gola w spotkaniu dla gości. Nerwy kibiców uspokoił w 39 minucie Wojciech Trochim strzałem po ziemi, doprowadzając do remisu.

Kolejny gol padł w 44 minucie spotkania, Wdowiak strzelił zza pola karnego, bronił Misztal, piłkę dobił Danek, ponownie obronioną przez bramkarza. Dudzic strzela ponownie, znowu piłka wybita, Kuban kończy wymianę golem. Po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 2:1 dla Sandecji.

Trzecia bramka dla gospodarzy, padła w 63 minucię, Kuban podał na głowę Gałeckiego który, strzelił kolejną bramkę. Wynik spotkania 3:1 wydawał się już pewny, gdy w 78 minucie Piszczek podał do Słabego, który strzelił czwartego gola dla Sandecji.

Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać, bo już w 86 minucie Basta powiększył przewagę do 5:1 dla biało-czarnych. Znicz Pruszków  zdobył jeszcze bramkę w 90 minucie spotkania. Paluchowski strzelił drugiego gola dla przyjezdnych.