Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
03/10/2018 - 17:45

Ależ one kopią piłkę. Dziewczyny z Jelnej znowu wygrały mecz

W ramach rozgrywek II ligi kobiet w Stróżach odbył się mecz derbowy pomiędzy UKS 3 Staszkówka Jelna a KS Starówka Nowy Sącz.

Początek spotkania to optyczna przewaga piłkarek z Nowego Sącza, której jednak nie zdołały udokumentować zdobyczą bramkową. Od 20 minuty inicjatywę przejęły zawodniczki popularnej „Trójeczki” stwarzając sobie liczne sytuacje do zdobycia bramki.

W efekcie do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 3-0 dla gospodyń. Klasycznym hat-trickiem popisała się Reprezentantka Polski Paulina Tomasiak. Po zmianie stron inicjatywa wciąż należała do piłkarek z Jelnej, które po dwóch trafieniach Różyckiej i jednym Mikulskiej ostatecznie zwyciężyły 6-0.

Mecz stał na wysokim poziomie i odbywał się w zdrowej sportowej atmosferze. Zespołowi z Jelnej gratulujemy zwycięstwa i życzymy utrzymania pierwszego miejsca w tabeli. Natomiast piłkarkom z Nowego Sącza życzymy sukcesów w kolejnych spotkaniach ligowych.