Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 lutego. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
27/03/2018 - 11:55

Zgłoś drużynę do Sufigs Ligi Orlika 2018

Przed nami największa piłkarska impreza w Powiecie Nowosądeckim. Już dziś, zapisz się do Sufigs Ligi Orlika i przeżyj z nami niezapomniane emocje i chwile na boiskach Orlikowych. Pięć miesięcy rywalizacji o prymat najlepszej drużyny na sztucznej trawie. Czy może Cię zabraknąć?


Odpowiedź jednoznacznie brzmi: nie! Wszelkie informacje znajdziecie na stronie www.lfsportevents.pl w zakładce Sufigs Liga Orlika, na plakacie oraz u organizatora.
W tym roku Sufigs Liga Orlika ponownie się rozrasta. W przypadku dużego zainteresowania, a takie na ten czas jest, drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę.

Na podstawie wyników z ubiegłego sezonu, do Ekstraklasy i 1 Ligi przydzielone zostaną zespoły na podstawie zeszłorocznych wyników, natomiast resztę stawki uzupełnią nowo zapisane drużyny. Najlepsza drużyna z eliminacji wśród nowych drużyn być może będzie mogła zagrać nawet w Ekstraklasie, natomiast dla nowych członków czeka kilka miejsc w 1 Lidze. Reszta zostanie przydzielona do 2 Ligi.

Eliminacje dla nowych drużyn odbędą się 14 kwietnia 2018 na Orliku w Jazowsku. W tym roku Sufigs Liga Orlika ponownie zagości w trzech miejscowościach; w Brzeznej, Podegrodziu i Jazowsku - dodaje Łukasz Frączek organizator rozgrywek.W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania puchary, medale, dyplomy, nagrody indywidualne ale i też finansowe. Zwycięzca Sufigs Ligi może liczyć na 2000 zł, wicemistrz na 1000 zł a zdobywca trzeciego miejsca na 500 zł. W I Lidze oprócz w/w nagród zwycięzca zainkasuje 1000 zł, a za drugie miejsce 500 zł.

W II Lidze, oprócz w/w nagród zwycięzca otrzyma 1000 zł, a zdobywca drugiego miejsca 500 zł. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma pakiet nagród a w nim: puchar względnie wysoki do lokaty, dyplomy, zdjęcie drużynowe w ramce oraz płytkę ze zdjęciami z całego sezonu.

ZOBACZ OFERTĘ SUFIGS LIGI ORLIKA 2018: http://lfsportevents.pl/oferta-orlik/

Już dziś ZAPISZ swoją drużynę! Więcej informacji: Tel: 500-758-968, e-mail: [email protected] oraz na plakacie i głównej stronie wydarzenia http://lfsportevents.pl/ligaorlika/
Zapisy potrwają do 13 kwietnia 2018.

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018