Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
przewiń w dół
11/07/2017 - 09:15

Sandecja zaprezentowała nowe stroje meczowe. Podobają się wam?

Sandecja zaprezentowała komplety strojów, w jakich występować będą jej piłkarze w nadchodzącym sezonie ekstraklasy. Ich producentem podobnie jak w latach ubiegłych jest niemiecka firma Saller.

Podstawowy zestaw strojów oczywiście nawiązuje do biało-czarnych barw i tradycyjnych pasów na koszulce. Drugi komplet natomiast dosyć niespodziewanie jest cały w kolorze fioletowym.

- Ten wariant kolorystyczny został wybrany po dokładnej analizie strojów, w jakich występować będą pozostałe drużyny polskiej ekstraklasy. W poprzednim sezonie nasi zawodnicy, jako komplet rezerwowy używali koszulek niebieskich, co aktualnie mogłoby sprawiać problem podczas kilku spotkań wyjazdowych. Stąd zdecydowaliśmy się na najbezpieczniejszy kolor - powiedział Marcin Rogowski, rzecznik prasowy nowosądeckiego klubu.

Nowe stroje Sandecji

W klubie zdecydowano się na przedłużenie współpracy z dotychczasowym dostawcą sprzętu sportowego, a także uzyskano porozumienie ze sponsorami w sprawie reklam na strojach meczowych.

- Z firmą Saller Polska związaliśmy się na kolejny sezon współpracy, która dotychczas przebiegała bardzo sprawnie. Oklejenie strojów również pozostaje bez zmian, reklamujemy tych samych sponsorów, jednak mamy jeszcze miejsce, aby w razie konieczności dodać kolejne logotypy – dodał przedstawiciel klubu.

W najbardziej eksponowanym miejscu ponownie znalazło się logo firmy Szubryt.

- Potwierdzam, że zdecydowaliśmy się na kontynuowanie współpracy z Sandecją. Bardzo cieszymy się mogąc być razem z klubem w piłkarskiej ekstraklasie - powiedział Konrad Kołodziejczyk, dyrektor do spraw marketingu w firmie Szubryt.

Michał Śmierciak. Fot. Sandecja Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu