Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 21 lipca. Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
11/08/2017 - 20:50

Sandecja stawia wyzwanie przed swoją młodzieżą!

Młodzi zawodnicy, występujący w barwach Sandecji Nowy Sącz zostali rzuceni na głęboką wodę. Wypożyczenie do innych klubów z regionu, ma pomóc im w nauce dorosłej piłki nożnej.

- Stawiamy przed naszą młodzieżą wyzwania. Wiadomo, że w naszym klubie oni czują się pewnie, bo przecież są wychowankami. Wypożyczenie do innych klubów wymaga od nich adaptacji w nowym środowisku, zmierzenia się z nieznanymi dotąd wyzwaniami - powiedział nam Arkadiusz Aleksander, dyrektor sportowy.

Umowy wypożyczenia do końca obecnego sezonu, czyli 30 czerwca 2018 roku, podpisali z nowymi IV-ligowymi klubami następujący piłkarze, których Sandecja Nowy Sącz cały czas ma pod obserwacją.

Wiktor Weber związał się z Olimpią Pisarzowa, Jakub Potoniec trafił do Popradu Muszyna, natomiast Mateusz Krupa dołączył do Barciczanki Barcice. Dawid Dyląd zagra natomiast w Lubaniu Maniowy parafował kontrakt do końca obecnego roku.

- Będziemy się przyglądać, jaki postęp poczynili Ci zawodnicy na wypożyczeniach. Każdy z nich ma szansę, że kiedyś jeszcze będzie grał w Sandecji Nowy Sącz, występującej na szczeblu ekstraklasy - dodał Arkadiusz Aleksander.

Michał Śmierciak ([email protected])
 

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu