15/02/2018 - 09:50

Limanowa: piłkarz z kolejnym medalem mistrzostw Polski i tytułem króla strzelców

Paweł Matras zawodnik Limanovii został wicemistrzem Polski w zawodach Mistrzostw Polski U P-16 w futsalu. Zawody rozegrano w Mikołowie.

Na boiskach trawiastych Paweł Matras reprezentuje zespół MKS Limanovia Limanowa. Podczas rozgrywek halowych jest zawodnikiem i kapitanem BSF ABJ Bochnia, z którym po raz trzeci z rzędu sięgnął po medal halowych mistrzostw Polski. W ubiegłych latach dwukrotnie drużyna zdobyła złoty medal mistrzostw. Podczas tegorocznej edycji zajęła drugie miejsce zdobywając srebrny medal. Oprócz drużynowego medalu zawodnik został też najlepszym strzelcem turnieju zdobywając osiem bramek.

Paweł Matras to zawodnik urodzony w 2001 roku. Razem ze swoim bratem Piotrem (rocznik 2002) występują w drużynie Limanovii na pozycji pomocników. Paweł gra w drużynie juniorów młodszych, a Piotr juniorów starszych. Bracia otrzymują również powołania do Reprezentacji Polski futsalu.