Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 marca. Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
22/02/2018 - 23:00

Zrób z nami życiówkę na dychę! [PLAN TRENINGOWY NA 10 KM]

Powalcz o życiówkę i nie bój się treningu! - zachęca Karol Nowakowski, ekspert Festiwalu Biegowego, który poprowadził nas przez świat wyników biegowych na najpopularniejszych dystansach. Z nami przygotujecie się do występów w krynickiej imprezie oraz innych biegów w całym kraju. A przede wszystkim – zadbacie o swoje zdrowie w czasie treningu!

Nie ma nic gorszego dla ambitnego biegacza niż nieprzemyślany, niedostosowany do aktualnych możliwości program ćwiczeń i startów. A tych nie brakuje dziś w polskim internecie. Korzystając z NASZEGO planu nie tylko macie pewność, że zawiera on merytoryczną wiedzę i jest oparty na doświadczeniu profesjonalnego szkoleniowca, doświadczonego w pracy z biegaczami na różnym poziomie, ale też jest dostosowany do poziomu i wiedzy o bieganiu, jakie prezentujecie (nie ma się co wstydzić – każdy kiedyś zaczynał).

Bieg na na 10 km to najpopularniejszy dziś dystans w Polsce, gromadzącego zarówno amatorów, jak doświadczonych biegaczy i to w setkach tysięcy. Na kolejnych stronach poznacie specyfikę dystansu i jego przełożenie na biegi na dłuższych trasach. Otrzymacie także konkretne plany treningowe pod wyznaczone przez Was cele – czy to na debiut uliczny, czy określony czas na mecie.

Aby pobrać - kliknij na PLAN TRENINGOWY NA 10 KM

A więc - do pracy! I... powodzenia!


Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku