Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
02/03/2018 - 13:15

[ZAPISY] 3. Bieg Muszynianki – szybka "piątka" na Zapopradziu 28 kwietnia!

Już za niespełna dwa miesiące, 28 kwietnia pobiegniemy na 5 km w urokliwej Muszynie-Zapopradziu. Przygotowujemy atrakcyjną trasę, pamiątkowe medale i nagrody finansowe w kategoriach wiekowych!

Bieg Muszynianki zainauguruje zmagania w Grand Prix Małopolski 2018 (do cyklu, oprócz tegorocznych, liczy się także Bieg Sylwestrowy w Gorlicach 31 grudnia 2017). Impreza w Muszynie to również pierwszy akt mini cyklu biegów „Szlakiem Wód Zdrojowych” - o jego szczegółach napiszemy niebawem.

TRASA

Przygotowujemy sprawdzoną i szybką, przełajową trasę. Pobiegniemy przy basenach rekreacyjnych na terenach Centrum Rekreacji i Sportu "Zapopradzie" (Al. Zdrojowa 4, 33-370 Muszyna).

REKORDY

Do pobicia są wyniki Jurija Wychopena (15:43) oraz Katarzyny Albrycht (17:40) z premierowej edycji w 2016 r. W roku ubiegłym triumfowało rodzeństwo Marmonów z Nawojowej. Patryk uzyskał wynik 16:01, a Sara (obecnie Szost) - 19:43.

NAGRODY

Wyróżnikiem Biegu Muszynianki są liczne klasyfikacje i nagrody. Impreza ma aż sześcioro zwycięzców w klasyfikacjach wiekowych: 18-29, 30-49 i 50+ lat kobiet i mężczyzn. W każdej przewidujemy nagrody finansowe – 300, 200 i 100 złotych dla trojga czołowych biegaczy.

Ponadto wyniki open (bez nagród) zostaną zaliczone do cyklu Grand Prix Małopolski 2018.

Uczestników biegu głównego uhonorujemy pamiątkowymi medalami.

PAKIETY STARTOWE

W pakietach startowych biegu głównego znajdzie się m.in. naturalna i wysokozmineralizowana woda „Muszynianka”. Więcej informacji – niebawem.

LIMIT, WPISOWE

Liczba uczestników 200 osób, decyduje kolejność wniesienia opłat startowych. Wpisowe to tylko 10 pln, te środki w całości zasilą Fundusz stypendialny im. Braci Potoczków, wspierający uzdolnioną młodzież z terenu Sądecczyzny.

ZAPISY

Elektroniczne, poprzez formularz internetowy.

Zapisy w biurze zawodów - tylko w przypadku dostępnych pakietów startowych.

BIEGI DZIECI

Rywalizacji dorosłych będą towarzyszyły biegi dzieci i młodzieży do 18 lat, na dystansach 400 i 1000 m. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki.

Współgospodarzami Biegu Muszynianki są: Fundacja Sądecka, Fundacja "Festiwal Biegów", Urząd Gminy Muszyna oraz Spółdzielnia Pracy Muszynianka, producent naturalnej wody mineralnej.

Bieg Muszynianki KALENDARZU IMPREZ Festiwalu Biegów

Zapamiętajcie tę datę! Zapraszamy do Muszyny 28 kwietnia! Do zobaczenia na starcie!

Organizatorzy

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu