Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
07/08/2018 - 10:25

Pobiegnij, żeby jeździć! Na Festiwalu w Krynicy możesz wygrać auto za 63 tysiące

Samochód osobowy będzie tradycyjnie główną nagrodą 9. Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju.

Cenną nagrodę ufundowało Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL - partner Festiwalu i sponsor tytularny Koral Maratonu od pierwszej edycji krynickiego święta biegów, w 2010 roku!

Podobniej jak w minionych latach, jeden z uczestników Festiwalu Biegowego wyjedzie z Krynicy nowiutką Toyotą Yaris! I to nie byle jakim egzemplarzem - samochód posiada piękny perłowy lakier i pakiet wyposażenia SELECTION PURE.

Pod maską zamontowano silnik o pojemności 1.5l (Dual VVT-iE) o mocy 111 koni mechanicznych oraz kompletne wyposażenie, m.in. systemy bezpieczeństwa aktywnego takie jak system stabilizacji toru jazdy (VSC) i kontrola trakcji (TRC), układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA), układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA), 7 poduszek powietrznych, system monitorowania ciśnienia w kołach, projektorowe światła główne, system „Follow me home”.

Na pokładzie samochodu znajdziemy z kolei klimatyzację, system multimedialny Toyota Touch 2 (6 głośników, USB, Bluetooth), regulowaną i obszytą skórą kierownicę wielofunkcyjną, 4,2-calowy wyświetlacz TFT między zegarami, tempomat, kamerę cofania.

Wartość samochodu to rekordowe 63 350 zł!

Szansę na wygranie samochodu mają wszyscy uczestnicy Koral Maratonu, Brubeck Iron Run, Biegu 7 Dolin 100, 64 i 34 km, Runek Run 22 km oraz Konspol Półmaratonu. Jedyne warunki to ukończenie rywalizacji w limicie czasowym dla danej konkurencji oraz osobista obecność na ceremonii losowania (niedziela 9 września od godz. 16:00 na deptaku).

9. Festiwal Biegowy wystartuje 7 września. Lista startowa imprezy obejmuje już ponad 8 tys. osób. Zapisy trwają - nie ma limitu, ani losowania uczestników!

  • Program imprezy: TUTAJ
  • Regulamin imprezy: TUTAJ
  • Rejestracja: TUTAJ
  • Zapisany ale nieopłacony? Dokończ zgłoszenie: TUTAJ

Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL to wieloletni Partner Festiwalu Biegowego i festiwalowego maratonu. Razem biegniemy od pierwszej edycji krynickiego święta biegów i biegaczy – mety nie widać! Dziękujemy za zaufanie!

Wam polecamy lodowe smakołyki z Nowego Sącza - impulsowe na patyku, w rożku, w kubeczkach, lody w familijnych opakowaniach, na gałki. Bo... zawsze jest pora na lody Koral!

Fundacja „Festiwal Biegów”


Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018