Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 24 kwietnia. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
14/07/2018 - 22:00

Marcin Porębski: najczęściej auta mają usterki oświetlenia i zużyte opony

- W większości auta są w dobrym stanie, jeśli zdarzają się braki, są to najczęściej usterki oświetlenia lub zbytnio zużyte opony - mówił nam w sobotę przedstawiciel firmy, która na parkingu Galerii Gołąbkowice zorganizowała bezpłatny ogląd techniczny aut.

- Coroczne, obowiązkowe przeglądy starszych aut robią swoje, polepszył się stan techniczny samochodów, którymi jeżdzimy - uważa Marcin Porębski. - Przyjeżdżają do nas najczęściej kierowcy, których stan wiedzy o własnym aucie jest niepełny. A ze starszymi autami jest najczęściej tak, jak z chodzeniem do lekarza: idziemy dopiero wtedy, gdy coś się dzieje.

- Przydałoby się częściej bywać u mechanika, bo nie ma kontrolki stanu jakości płynu hamulcowego czy stanu zużycia opony. A takie rzeczy szybko wychwyci fachowiec, ma to bezpośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo - dodaje.  ([email protected])

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________