Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
przewiń w dół
Robert Sobol
Robert Sobol, były sądecki radny, w największym ogólnopolskim portalu opowiada o swojej walce z rakiem prostaty. Dlaczego to robi? Jest jedną z twarzy ogólnopolskiej kampanii, która ma podnieść świadomości społeczną na temat problemów zdrowotnych mężczyzn. - Nie epatuję w ten sposób moją chorobą - tłumaczy Sobol. -Chcę tylko powiedzieć innym mężczyznom: Chłopy, badajcie się. Ja też nie wierzyłem, że badania są ważne, dopóki sam nie poznałem diagnozy.
20/04/2017
Wielki Piątek to czas kiedy w swoich myślach dotykamy tajemnicy śmierci Chrystusa, naznaczonej wielkim cierpieniem drogi krzyżowej. Jednak w naszym codziennym życiu śmierć to temat tabu. Została wypchnięta na margines życia społecznego. A przecież powinniśmy o niej mówić. Bo jest to najbardziej intymne, ale zarazem najbardziej naturalne wydarzenie w życiu każdego człowieka - mówi pani Anna, która ma osiemdziesiąt trzy lata i powoli szykuje się na tamten świat.
14/04/2017
Kongresy, konferencje, sympozja oraz spotkania biznesowe to zawsze ogromne logistyczne i techniczne przedsięwzięcia, zwłaszcza jeśli odbywają się w takim miejscu jak Centrum Kongresowe ICE Kraków. Z tym wszystkim świetnie sobie radzi sądeczanka Bożena Wojnar, która w stolicy Małopolski rozwija zawodowe skrzydła i mimo młodego wieku jest już w ICE Kraków menadżerem.
13/04/2017
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy