Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
przewiń w dół
Paweł Motyka
Mówi, że nigdy nie zapomni tego obrazu. Po ulewie, która trwała może kilkanaście, może kilkadziesiąt minut zobaczył coś absolutnie niezwykłego. Wszędzie woda i wzniesienia wyglądające jak wyspy na oceanie, zapełnione ludźmi. Najgorsze było dojmujące poczucie bezradności.
23/09/2017
Mariola Berdychowska
Twarzą krynickiego Forum Ekonomicznego jest bezsprzecznie Zygmunt Berdychowski. W jego cieniu, zresztą z własnego wyboru, pozostaje żona Mariola. Jednak to ona tak naprawdę czuwa nad tą gigantyczną machiną. Wszystko trzyma żelazna ręką i sprawia, że skomplikowany mechanizm, którego elementy tworzy cała armia ludzi, chodzi jak szwajcarski zegarek. Jak ona to robi?   Z Mariolą Berdychowską, dyrektorem organizacyjnym Forum Ekonomicznego rozmawiają Agnieszka Michalik i Tomasz Kowalski.  
14/09/2017
Józef Pomietło
Jest wychowawcą całych zastępów olimpijczyków, którzy w ogólnopolskich zmaganiach od lat sięgają po najwyższe laury. Czego najtrudniej nauczyć najzdolniejszych uczniów? Tego, że olimpijski sukces, to świetny kapitał, który procentuje w zawodowej karierze.
13/09/2017
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy