Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 15 lutego. Imieniny: Arnolda, Jowity, Georginy
07/04/2018 - 19:50

Daj dom tym psim pięknościom Możesz zyskać przyjaciela [ZDJĘCIA]

Cekin, Gabi, Bingo i Karmel - to cztery psie piękności, które czekają na wymarzony dom i kochających właścicieli. Te czworonożne „przytulaki” obdarzą ludzi, którzy zdecydują się na ich adopcję, bezgraniczną miłością. Oddadzą im całe psie serce.

To będą wierni towarzysze zabaw i spacerów. Tak uważa Beata Zygadło – Sapok, która walczy o utworzenie w Nowym Sączu schroniska dla zwierząt. Sama pod petycją o budowę schroniska dla zwierząt do prezydenta miasta Ryszarda Nowaka zebrała 5 tysięcy podpisów. Ta dzielna kobieta dopięła swego. W Nowym Sączu schronisko powstanie. Decyzja zapadła.

- Oby jak najmniej psów porzuconych i wyrzuconych trafiało do schroniska – mówi pani Beata. – A na wspaniałych ludzi i adopcję czekają cztery kochające psiaki. Mam nadzieję, że trafią do wyczekanych domów.

Cekin – to młody pies (może mieć około roku), średniej wielkości. Jest bardzo towarzyski, zgadza się z innymi psami. Potrafi chodzić na smyczy, utrzymuje czystość. Jest zaczipowany, odrobaczony i zaszczepiony. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, ale nie może się doczekać tego stałego.

Gabi – to malutka suczka. Może mieć 6, albo 7 lat. To urocze stworzenie. Jest bardzo grzeczna, posłuszna. Pięknie chodzi na smyczy. Zachowuje czystość w domu. Jest zaczipowana, odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana.

Bingo – to jeszcze słodki maluch. Może mieć niespełna 3 miesiące. To wesoły i bardzo ruchliwy szczeniak. Zgadza się z innymi psami. Nie reaguje na koty. Jest zaszczepiony, zaczipowany i odrobaczony.

Karmel – to młody pies, który może mieć około 9 miesięcy. Zgadza się z innymi psami. Bez problemu chodzi na smyczy. Jest posłuszny, zachowuje czystość. Odrobaczony, zaszczepiony i zaszczepiony.

W sprawie adopcji proszę dzwonić pod numer 606718464.

[email protected], Fot. arch.      

Psie piękności do adopcji

Psie piękności do adopcji
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018

Miesięcznik Sądeczanin luty 2019 roku