Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
przewiń w dół
Reklama
07/02/2018 - 10:20

Ruszyła kolejna edycja bezpłatnych zajęć w ramach Akademii III Wieku!

Już teraz można zapisać się na zimową edycję zajęć florystyki i bukieciarstwa dla osób po 50 roku życia. Wszystko w szkole TEB Edukacja w Nowym Sączu. Zajęcia są zupełnie bezpłatne, odbywają się popołudniami i w ich ramach prowadzona jest dodatkowo nauka języka angielskiego.

Akademia III Wieku jest wyjątkową propozycją dla osób po 50 roku życia, które chcą się rozwijać, wymieniać doświadczeniami i jednocześnie miło spędzać czas. Forma zajęć przygotowanych przez sieć szkół TEB Edukacja pozwala na łączenie dobrej zabawy, spotkań towarzyskich i pozyskiwania nowej wiedzy. To też doskonała forma spędzania wolnego czasu dla osób, które szukają nowych znajomości.

 Jak oceniają zajęcia dotychczasowi uczestnicy?

 - Cieszę się  na każde spotkanie w szkole, w święta moi bliscy byli pod wrażeniem, kiedy zobaczyli moje dekoracje - z zachwytem opowiada Pani Renata o zajęciach z florystyki i bukieciarstwa 50+.  Z kolei Pani Anna podkreśla: - Bardzo fajne zajęcia, tego mi brakowało w naszym mieście. Miła atmosfera, szkoła naucza w profesjonalny sposób. Dzieci i wnuki są ze mnie dumne i cieszą się, że się rozwijam.

Florystyka i bukieciarstwo 50+ to doskonały wybór

Dużą popularnością wśród wielbicieli kwiatów i dekoracji cieszą się zajęcia z Florystyki i bukieciarstwa 50+. Słuchacze w ramach cyklicznych spotkań tworzą dekoracje roślinne, wykonują kompozycje kwiatowe oraz zdobywają wiedzę o pielęgnacji roślin ciętych i doniczkowych.

Więcej o zajęciach:

TEB Edukacja Nowy Sącz

ul.  Wąsowiczów 10

Tel: 18 531 44 90

www.teb.pl