Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
24/05/2018 - 18:15

Zaginiony mężczyzna odnalazł się. Ma ranę ciętą szyi

Najpierw prawdopodobnie próbował popełnić samobójstwo, a potem zakrwawiony uciekł do lasu. W Olszówce (gmina Mszana Dolna) przez kilka godzin szukało go kilkadziesiąt osób. W akcji wykorzystano śmigłowiec policyjny i psy tropiące. Niestety bez rezultatu. Poszukiwania przerwano. Miały zostać wznowione rano, ale na szczęście mężczyzna odnalazł się.

65-letni mieszkaniec Olszówki (gmina Mszana Dolna) prawdopodobnie próbował  targnąć się na własne życie. Na szyi miał ślady krwi. Ranny poszedł do lasu w kierunku Poręby.

Rodzina natychmiast powiadomiła służby ratunkowe. W poszukiwania zaangażowano aż 35 strażaków, 12 ratowników Grupy Podhalańskiej GOPR, a także ponad 20 policjantów z psami tropiącymi. W akcji brał udział także policyjny  śmigłowiec. Niestety wczoraj nie udało się odnaleźć zaginionego mężczyzny. Poszukiwania zostały przerwane. Miały zostać wznowione dzisiaj.

Zobacz też Mieszkańcy Dobrej znaleźli zwłoki mężczyzny. Ciało leżało w pobliżu rzeki

Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna został odnaleziony dzisiaj rano. Miał ranę ciętą szyi. Został zabrany karetką do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

RG [email protected], Fot.  112Małopolska

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu