Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 21 lipca. Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
02/05/2017 - 08:15

Wypadł z drogi i zaliczył betonowy przepust

Wyjątkowo rozproszony był kierowca auta, które wypadło wczoraj (01. 05.) z drogi gminnej w Miejscowości Wojnarowa w gminie Korzenna. Do zdarzenia doszło ok. godziny 19.50 na wysokości przysiółka Mosteczki.

- Kierowca był trzeźwy, odcinek drogi prosty. Powodem była prawdopodobnie chwila nieuwagi. Ktoś się zamyśli, zdekoncentruje, wystarczy wtedy złapać pobocze i już mało kiedy udaje się wrócić na drogę – mówi oficer dyżurny policji.

Zobacz też: Pani się spieszyło: przeszarżowała, wymusiła i skrzyżowanie zablokowane a auta na lawecie

- Równocześnie z zastępem OSP na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego , której  załoga zajęła się poszkodowanym.  Z samochodu nastąpiły wycieki płynów eksploatacyjnych.  Samochód znajdował się częściowo w rowie, częściowo na jezdni – relacjonują strażacy.

Zobacz też: Zabrzeż – trzy skasowane auta a dwie osoby w szpitalu

- Na czas  postoju  karetki  ruch był zablokowany w obydwu kierunkach. Działania strażaków polegały na  zabezpieczeniu terenu działań,  odłączeniu klem akumulatora w uszkodzonym pojeździe oraz  zasypaniu wyciekłych płynów eksploatacyjnych sorbentem. Poszkodowany został zabrany  do szpitala, ruch od tego momentu odbywał się wahadłowo. Po zakończeniu działań dochodzeniowych Policji wypchnięto uszkodzony pojazd na jezdnię – dodają.

- Mężczyzna doznał ogólnych stłuczeń, na szczęście nic wielkiego. Był trzeźwy, auto przekazano rodzinie a samego kierowcę pouczono – zamyka opowieść policjant.

ES [email protected] KM PSP w NS

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu