Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
przewiń w dół
13/09/2017 - 11:40

Wypadek na obwodnicy Starego Sącza. Kierowcy cieżko ranni, droga zablokowana [ZDJĘCIA]

Samochód osobowy zderzył się z dostawczakiem. Do wypadku doszło na obwodnicy Starego Sącza. Obaj kierowcy w ciężkim stanie zostali zabrani do szpitala.

We wtorek (12 września) kilka minut po godz. 16 służby ratownicze zostały wysłane do wypadku na obwodnicy Starego Sącza.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów - dostawczego marki Renault Mascot z samochodem osobowym marki Rover 200 - informuje dyżurny sądeckiej straży pożarnej.

Zobacz także: Posadowa Mogilska: Cud, że żyją! Ciężko ranne dziecko trafiło do szpitala

Samochodami podróżowali sami kierujący. Kierowca dostawczaka opuścił pojazd o własnych siłach. Na początku nie uskarżał się na dolegliwości. Jednak po przebadaniu przez ratowników medycznych został zabrany do szpitala.

Niestety mężczyzna podróżujący osobówką został zakleszczony w aucie. Strażakom udało się wydobyć poszkodowanego z samochodu. Kierowca z poważnymi obrażeniami ciała trafił do sądeckiego szpitala.

Zobacz także: Słopnice: O krok od tragedii. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala

Kto zawinił?

- Kierujący samochodem marki Rover, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka pojazdem marki Renault. Obaj kierowcy byli trzeźwi – tłumaczy Policjant.

Podczas działań ratowniczych trwających trzy i pół godziny, droga była całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Policjanci kierowali samochody na objazd lokalnymi drogami. Postępowanie prowadzi Komenda Policji w Starym Sączu.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu