Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
przewiń w dół
Data Publikacji: 
19/04/2017 - 08:45

Wyleciał z drogi, skosił latarnię i dostał 500 zł mandatu. Na Radzieckiej

Na ulicy Radzieckiej w Nowym Sączu rozpędzone Mitsubishi dosłownie wyleciało na łuku z drogi. Mimo że jechały nim trzy osoby, nikomu nic się nie stało. I może tylko dlatego kierowca dostał jedynie 500 zł mandatu.

Zobacz też: Nowy Sącz: Bo to blondynka była? Pisk opon i klaksony na Radzieckiej

Do zdarzenia doszło późno, bo około 21.20, wczoraj 18. 04. Auto zjeżdżało w ulicę Radziecką z Kunegundy. – Samochód wypadł drogi i uderzył w latarnię. Uderzenie było tak silne, że betonowy słupek złamał się w pół – informował oficer dyżurny straży pożarnej w Nowym Sączu.

Zobacz też: Do pięciu lat więzienia za podpalenie palmy. Podpalacz już złapany

Strażacy musieli zabezpieczyć sieć energetyczną.

- Na miejsce zdarzenia przybyło Pogotowie Energetyczne, które odłączyło napięcie w liniach energetycznych. Usytuowanie uszkodzonego pojazdu powodowało zagrożenia i utrudnienia w ruchu drogowym w związku czym postanowiono zamknąć drogę na czas prowadzonych działań. Po zakończonych działaniach przez funkcjonariuszy Policji samochód został zepchnięty na chodnik. Strażacy usunęli z jezdni pozostałości pokolizyjne. Teren uszkodzonej linii energetycznej ogrodzono i przekazano pracownikowi  Pogotowia Energetycznego. Działania strażaków trwały ponad godzinę - komentują strażacy na swojej stronie internetowej. 

Pojazdem jechały w sumie trzy osoby, ale żadnej o dziwo nic się nie stało. I chyba tylko temu kierowca – trzeźwy – zawdzięcza fakt, że w konsekwencji został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

ES [email protected] Fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Wyleciał z drogi, skosił latarnię i dostał 500 zł mandatu. Na Radzieckiej

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy Sądecczyzny
Miesięcznik Sądeczanin styczeń 2018