Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 19 lipca. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
przewiń w dół
08/09/2017 - 11:40

W Nowym Sączu spłonęło kolejne auto. Czy to przypadek?

W ostatnich dniach na Sądecczyźnie spaliły się dwa samochody osobowe i jedna ciężarówka. W czwartek (7 września) strażacy gasili auto na ul. Broniewskiego. We wszystkich przypadkach przyczyna pożaru jest nieustalona.

We czwartek ( 7 września) kilka minut przed godz. 22 sądeccy strażacy zostali zaalarmowani do pożaru samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło na ul. Broniewskiego w Nowym Sączu.

- Po przybyciu na miejsce okazało się, że na poboczu drogi pali się auto. Pożarem objęta była cześć pojazdu w okolicy komory silnika – mówi oficer dyżurny KM PSP w Nowym Sączu.

Właścicielka samochodu nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Z informacji jakie udało się uzyskać strażakom wynika, że pojazd stał na parkingu. Gdy tylko właścicielka zauważyła ogień, z pomocą osób postronnych przepchnęła pojazd na pobocze, aby odizolować go  od innych zaparkowanych aut

Na czas działań ratowniczo-gaśniczych droga na ul. Broniewskiego była zamknięta. Przyczyna pożaru jak na razie pozostaje nieustalona.

To już czwarty pożar samochodów w tym tygodniu na Sądecczyźnie. We wtorek (5 września) pisaliśmy o pojazdach, które spłonęły w Kadczy i Nawojowej.

Zobacz także: Pożary w Kadczy i Nawojowej. Auta płonęły jak zapałki

W środę palił się samochód ciężarowy na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu. We wszystkich przypadkach przyczyna pożaru jest nieznana.

Zobacz także: Płonąca ciężarówka na Alejach Piłsudskiego!

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu