Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
01/12/2017 - 10:00

Tragiczny wypadek na Bulwarze Narwiku. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala

Około 70-letni mężczyzna został w ciężkim stanie zabrany do szpitala po tym, jak uderzył w niego samochód. Do wypadku doszło w pobliżu skrzyżowania Bulwaru Narwiku i ulicy Tarnowskiej.


W piątkowy poranek (1 grudnia) na ul. Bulwar Narwiku w Nowym Sączu samochód marki mazda potrącił pieszego. Do wypadku doszło w pobliżu skrzyżowania z ul. Tarnowską.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8.18. Policjanci ustalają, jak doszło do wypadku -  informuje oficer dyżurny sądeckiej policji.

Zobacz także: Śmiertelny wypadek w Stróżach. Nie żyje 70-letni mężczyzna [AKTUALIZACJA]

Jak udało nam się dowiedzieć, poszkodowany mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Na skutek zderzenia uszkodzona została przednia szyba pojazdu. Funkcjonariusze przebadali kierowcę samochodu alkomatem i okazało się, że był trzeźwy. Nie wiadomo jeszcze kto jest sprawcą tego wypadku. Przez  pół godziny w pobliżu skrzyżowania Bulwaru Narwiku z ul. Tarnowską były utrudnienia na drodze, ponieważ jeden pas jezdni był wyłączony z ruchu.

Do podobnego wypadku doszło w czwartkowy wieczór w Stróżach. Samochód potrącił 70-letnego mężczyznę. Niestety pomimo  prowadzonej reanimacji pieszy zginął na miejscu.

Byłeś świadkiem wypadku? Prześlij nam zdjęcia na e-mail: [email protected] Opublikujemy je.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Małgorzata Belska, kandydatka w wyborach prezydenta miasta, została szefową wydziału edukacji sądeckiego magistratu:


Dziękujemy za przesłanie błędu