Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 grudnia. Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
07/03/2018 - 10:35

Stłuczka w Jazowsku. Ranna kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

W ostatnich dniach temperatura wzrosła powyżej zera. Na drogach polepszyły się warunki do jazdy. Mimo to służby ratunkowe dalej mają pełne ręce roboty. Promienie słońca odbijają się o mokrą jezdnię i oślepiają kierowców. Podobnie było we wtorkowe popołudnie w Jazowsku.

Dochodziła godzina 16. Kobieta i mężczyzna jechali fordem fiestą. Nagle kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo i uderzył w nich. Już po kilku minutach na miejsce przyjechało pogotowie. Ratownicy przebadali rannych. Kierowcy nic poważnego się nie stało. Do sądeckiego szpitala na dalsze badania została zabrana poszkodowana pasażerka.

Zobacz też Kolizyjne domino na ul. Węgierskiej. Ranny kierowca trafił do szpitala

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców, ale alkomat nic nie wykazał. Byli trzeźwi. Jak się okazało, to nie pośpiech był przyczyną kolizji. Mężczyznę oślepiło słońce. Nie zauważył nadjeżdżającego samochodu i uderzył w niego. Jak się dowiedzieliśmy, poszkodowani wcale nie chcieli wzywać pogotowia. Mówili, że nic im się nie stało, ale mężczyzna w obawie o ich zdrowie wezwał ratowników. Gdy funkcjonariusze zakończyli już dokumentować miejsce kraksy, strażacy zepchnęli uszkodzone auta na pobocze.

RG [email protected] Fot. OSP Kadcza

Aż tak bardzo mu się śpieszyło? Ranna kobieta trafiła do szpitala

W ostatnich dniach temperatura wzrosła powyżej zera. Na drogach polepszyły się warunki do jazdy. Mimo to służby ratunkowe dalej mają pełne ręce roboty. Gdy jezdnia jest śliska to kierowcy jeżdżą ostrożniej, ale jak tylko warunki drogowe polepszą się znów dochodzi do większej liczby wypadków. Podobnie było we wtorkowe popołudnie w Jazowsku. (Fot. OSP Kadcza)
Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Jarosław Wasiluk, komendant Straży Miejskiej w Nowym Sączu mówi o swych zamierzeniach. Będą drony i ekopatrole


Dziękujemy za przesłanie błędu