Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
19/10/2017 - 10:35

Spieszył się, aby doręczyć szybko przesyłkę? Prawie przypłacił to życiem

Kurier jadący Fordem wymusił pierwszeństwo i zderzył się ze Skodą. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

W środę (18 października)  kilka minut przed godziną 14 zderzyły się dwa samochody. Do kolizji doszło w Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulic Żywieckiej z Racławicką Jeden z pojazdów biorących udział w zderzeniu należał do firmy kurierskiej i to właśnie mężczyzna podróżujący tym samochodem spowodował kolizję.

Zobacz także: Kolejna tragedia. Prawie godzinę reanimowali mężczyznę przygniecionego przez traktor

 - Kierowca Forda Transita nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się ze Skodą Fabią, która następnie uderzyła w słup energetyczny – opisuje przebieg zdarzenia policjant.

Autami podróżowali sami kierujący. Obaj zostali zabrani do szpitala. Choć zderzenie wyglądało bardzo groźnie to na szczęście żadnemu z kierowców nic poważnego się nie stało.

Dostawczak znajdował się na środku skrzyżowania, dlatego przez godzinę kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami na drodze. Po przebadaniu kierowców na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że obaj byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Zobacz także: Śmiertelny wypadek na ulicy I Brygady. Zginęła kobieta potrącona na pasach [ZDJĘCIA]

W działaniach trwających prawie godzinę wzięli udział strażacy z JRG w Nowym Sączu, a także policja, pogotowie ratunkowe i energetyczne.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Na zewnątrz coraz chłodniej. Jak oszczędnie palić w piecu i w dodatku tak, by spalać większość szkodliwych substancji? Radzi mistrz kominiarski Tomasz Szołdrowski


Dziękujemy za przesłanie błędu