Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
17/10/2017 - 05:45

Śmiertelny wypadek w Bobowej. Nie żyje 42-latek. Dziecko w ciężkim stanie zabrało LPR

Kilka dni temu pisaliśmy na łamach naszego portalu o śmiertelnym wypadku, jaki miał miejsce w Bobowej. Zginął w nim mężczyzna podróżujący Citroenem. Udało nam się uzyskać dodatkowe informacje o tym tragicznym zdarzeniu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek (13 października) w Bobowej na ul. Grunwaldzkiej.

- Wstępne ustalenia wskazują, że jadący od strony centrum Bobowej kierowca Audi, z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku Citroenem – tłumaczy Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji.

Zobacz także: Śmiertelny wypadek w Bobowej. Lądował helikopter LPR

W wypadku zginął 42-letni mężczyzna podróżujący Citroenem, którego nie udało się uratować pomimo długiej reanimacji. Samochodem marki Audi podróżowało dwóch młodych chłopaków. Pierwszy z nich – 19-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego został zabrany do szpitala w Gorlicach. Natomiast 16-latek na skutek zderzenia został zakleszczony w pojeździe i strażacy uwolnili go przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Ratownicy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrali chłopca w ciężkim stanie do krakowskiego szpitala.

- Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod kierunkiem prokuratora, decyzją którego ciało 42-latka zostało zabezpieczone do badań. Oba pojazdy zostały przewiezione na policyjny parking, gdzie poddane zostaną dalszym oględzinom – dodaje policjant.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna Sądeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Na zewnątrz coraz chłodniej. Jak oszczędnie palić w piecu i w dodatku tak, by spalać większość szkodliwych substancji? Radzi mistrz kominiarski Tomasz Szołdrowski


Dziękujemy za przesłanie błędu