Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 lutego. Imieniny: Damiana, Romana, Romany
23/06/2018 - 12:25

Śmierć w gorlickim parku. Nie żyje 59-letni mężczyzna

Śmierć spotkała go podczas prac remontowych, które wykonywał w gorlickim parku. Stracił przytomność i upadł na ziemię. Niestety mimo reanimacji nie udało się go uratować.

W gorlickim parku miejskim prowadzone są prace remontowe. W czwartek 21 czerwca doszło tam do tragicznego zdarzenia. Jeden z pracowników nagle zasłabł, stracił przytomność i przewrócił się na ziemię. Jego koledzy natychmiast zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali pomoc.

Zobacz też Jeden miał przy sobie amfetaminę, drugi uprawiał konopie. Obaj usłyszeli zarzuty

Karetka na sygnale już po kilku minutach była na miejscu. Lekarz z ratownikami przebadali mężczyznę - nie oddychał. Natychmiast rozpoczęli reanimację.  Niestety bez rezultatu. Na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył

O śmierci pracownika zostali poinformowani gorliccy policjanci i prokurator, którzy natychmiast udali się na miejsce. Funkcjonariusze przepytali świadków, jak doszło do tego nieszczęśliwego zdarzenia. Zabezpieczyli ciało mężczyzny. Zostanie ono poddane sekcji zwłok, która wyjaśni, co było przyczyną śmierci. Jak się okazało, mężczyzna miał 59 lat i był mieszkańcem Gorlic.

[email protected], fot. Ilustracyjna Sądeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu