Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
przewiń w dół
12/09/2017 - 05:35

Słopnice: O krok od tragedii. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala

Niebezpieczny wypadek w Słopnicach. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. To już kolejne zdarzenie z udziałem motocyklistów w ostatnich dniach.

W poniedziałek (11 września) o godz. 13.49 limanowscy strażacy zostali wezwani do Słopnic na Limanowszczyźnie. Po przybyciu na miejsce okazało się, że samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej w pobliżu urzędu gminy.

Prawdopodobnie kobieta podróżująca samochodem marki Volvo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motocyklistą. W wypadu ucierpiał motocyklista, który z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala w Limanowej.

Zobacz także: Kraksa na ul. Nawojowskiej. Kobieta z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala

Miejsce, w którym doszło do zderzenia jest bardzo niebezpiecznie i w przeszłości już wielokrotnie dochodziło tam do tragicznych w skutkach wypadków.

W działaniach brali strażacy z JRG Limanowa i OSP Słopnice, a także pogotowie ratunkowe i policja.

Nie ma tygodnia, abyśmy nie pisali na łamach portalu Sądeczanin o niebezpiecznych kolizjach albo wypadkach z udziałem motocyklistów. W niedzielę (10 września) doszło do tragicznego w skutkach zderzenia na ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Zobacz także: Ul. Tarnowska: Cud, że żyją. Ciężko ranna kobieta zabrana do szpitala [ZDJĘCIA]

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna Sądeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu