Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
10/10/2017 - 10:05

Samochodowe domino w Powroźniku. Cztery auta roztrzaskane, dwie osoby trafiły do szpitala

Kobieta podróżująca Toyotą chciała skręcić na stację paliw w Powroźniku. Niestety nie udało się tam dojechać. W jej samochód uderzyły trzy inne pojazdy. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

W poniedziałek (9 października) około godziny 16.20 w Powroźniku zderzyły się cztery samochody – Toyota Corolla, Ford Focus, Opel Astra i Seat Leon. Pojazdami podróżowało dziewięć osób. Na początku nikt nie zgłaszał dolegliwości, jednak z czasem dwie osoby poprosiły o pomoc medyczną i zostały zabrane do szpitala.

Do karambolu doszło na niewielkim łuku drogi, podczas skrętu jednego z aut w lewo na stację paliw. Jak do tego doszło?

- Mężczyzna podróżujący Oplem nie zachował wystarczającej odległości i uderzył w poprzedzającego go Forda. Ten z kolei uderzył w Toyotę, którą jechała kobieta. Na tę kolizję najechał jeszcze kierowca Seata, który wjechał w stojące samochody – tłumaczy policjant.

Po przebadaniu alkomatem okazało się, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi w momencie karambolu. Zarówno kierowca Opla, jak i Seata zostali ukarani mandatem karnym.

W działaniach brały udział zastępy z JRG w Krynicy Zdroju i OSP Muszyna, a także dwie karetki pogotowia i policja. Przez trzy godziny na drodze odbywał się ruch wahadłowy.


RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu