Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 marca. Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
25/04/2017 - 13:25

Potrącił motorowerzystę i uciekł, policja poszukuje świadków

Auto skręcając w lewo zajechało drogę motorowerzyście a ten stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i wywrócił się. Policja szuka świadków wypadku, który rozegrał się na drodze DK 75 w Wielopolu 22 kwietnia.

- Siedemdziesięciolatek doznał obrażeń powyżej siedmiu dni dlatego zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek – relacjonował oficer dyżurny policji w Nowym Sączu. Dramat rozegrał się koło godziny 9.25.

Zobacz też: DK 75: Wymusił pierwszeństwo i skrzywdził motorowerzystę, ale uciekł

I właśnie ta kwalifikacja czynu przesądziła o tym, że dziś policja prowadzi śledztwo i prosi świadków zdarzenia o kontakt. Pomocny w ustaleniu sprawcy może być zapis z monitoringu – do wypadku doszło w pobliżu salonu samochodowego Motosowa a dodatkowo w tej okolicy Wielopola jest bardzo dużo innych firm też monitorowanych.

Zobacz też: Zabiło go serce czy pirat drogowy? Co się stało w Słopnicach?

- Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia, gdyż wszystkie dodatkowe informacje pozwolą ustalić jego sprawcę. Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, prosimy o kontakt z sekretariatem Wydziału Kryminalnego sądeckiej komendy: (18) 442 42 64 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997 – brzmi fragment oficjalnego komunikatu policji.

ES [email protected] ilustracyjne archiwum sądeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku