Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 grudnia. Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
16/03/2017 - 09:55

Poszukiwania zaginionego 48-letniego mieszkańca Limanowej na Jabłońcu

Do późna w nocy policjanci, strażacy i bliscy szukali na wzgórzu Jabłoniec w Limanowej zaginionego 48-letniego Roberta Frączka, mieszkańca Limanowej.

Poszukiwania prowadzone były w rejonie cmentarza wojennego z okresu I wojny światowej. W działania zaangażowani byli policjanci, strażacy (PSP oraz OSP z Limanowej), a także rodzina i znajomi zaginionego.

- Sprawdzaliśmy lasy, zagajniki, łąki na Jabłońcu – powiedział portalowi Sądeczanin.info dyżurny Komendy Powiatowej PSP w Limanowej. – Niestety, prowadzona akcja nie przyniosła efektu. Nie udało się odnaleźć zaginionego.

Zobacz także: Gdzie jest zaginiony Robert Frączek? Wiesz, gdzie mężczyzna przebywa? - zadzwoń

Przypomnijmy, że 48-letni mieszkaniec Limanowej wyszedł z domu w poniedziałek (13 marca). Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wychodząc z domu nie zabrał ze sobą telefonu komórkowego, jak i żadnych rzeczy osobistych (odzieży, bielizny, kosmetyków).

Policja apeluje do osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o zaginionym i prosi o kontakt na numer alarmowy 997. Każda informacja jest dla mundurowych cenna i może przyczynić się do szybkiego odnalezienia zaginionego mężczyzny.

Rysopis ZAGINIONEGO?

RYSOPIS: wiek z wyglądu 48 lat, wzrost około 180 cm, waga około 67 kg, sylwetka szczupła, włosy ciemne krótkie, oczy brązowe, twarz owalna, uszy duże odstające, nos duży prosty,

Znaki szczególne – brak

W chwili zaginięcia wymieniony ubrany był w: kurtkę zimową (kolor jasny granat) z kapturem, czapkę bejsbolówkę koloru czarnego (jak na zdjęciu) spodnie materiałowe koloru ciemno szarego, buty brązowe zimowe typu trzewiki.

Opr. (MACH), Fot. i źródło: KPP w Limanowej.

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu