Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 grudnia. Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
07/03/2018 - 13:25

Patrzyły bezradnie, jak ich samochód płonie

Na długo zapamiętają ten dzień. Podczas jazdy, zapalił się samochód. Przestraszone kobiety zjechały na pobocze i oczekując na strażaków, patrzyły, jak ich auto płonie. Miały dużo szczęścia, że nic im się nie stało.

Do pożaru doszło we wtorek kilkanaście minut przed godziną 13. Dwie młode kobiety jechały ulicą Lwowską. Nagle zauważyły, że spod maski wydobywa się dym. Natychmiast zjechały na pobocze, wyszły z auta i wezwały straż pożarną.

Zobacz też Ogień bardzo szybko się rozprzestrzeniał. Z garażu zostały tylko zgliszcza

Były przestraszone i zdezorientowane. Próbowały samodzielnie ugasić pożar, ale bezskutecznie. Ogień był już zbyt duży i bardzo szybko się rozprzestrzeniał. Patrzyły bezradnie, jak ich samochód płonie.

W tym samym czasie tamtędy przejeżdżali funkcjonariusze straży granicznej. Pogranicznicy zatrzymali się i natychmiast przystąpili do działania. Zablokowali całkowicie ruch na drodze, aż do przyjazdu strażaków. Próbowali również ugasić ogień, ale mimo zużycia pięciu gaśnic, nie udało się stłumić płomieni. Już po kilku minutach na miejsce przyjechali strażacy, którzy szybko ugasili pożar. Niestety auto spłonęło doszczętnie. Pasażerki miały dużo szczęścia, że nic im się nie stało.


RG [email protected] Fot. KOSG

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Jarosław Wasiluk, komendant Straży Miejskiej w Nowym Sączu mówi o swych zamierzeniach. Będą drony i ekopatrole


Dziękujemy za przesłanie błędu